Newsy"BrzydUla 2" wraca po przerwie. Czy Ula i Marek się pogodzą? Sprawdziliśmy, co wydarzy się w nowych odcinkach

"BrzydUla 2" wraca po przerwie. Czy Ula i Marek się pogodzą? Sprawdziliśmy, co wydarzy się w nowych odcinkach

BrzydUla 2
BrzydUla 2
Magda Kwiatkowska

02.01.2021 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po świątecznej przerwie serial BrzydUla 2 wraca na ekrany. Już niedługo, bo w 59. odcinku, będziemy świadkami niezwykłej przemiany Uli. Bohaterka grana przez Julię Kamińską ponownie przejdzie spektakularną metamorfozę.

Mogę zdradzić, że metamorfoza Uli będzie polegać bardziej na zmianie jej samopoczucia. Na uświadomieniu sobie, że jest ważna, piękna, kochana i potrzebna, i nie może zapominać o sobie – mówiła kilka tygodni temu Julia w rozmowie z Fakt TV.

Nie to jednak interesuje fanów formatu. Widzowie już od kilku tygodni zastanawiają się nad tym, czy Marek i Ula w końcu się pogodzą. Znamy już odpowiedź na to pytanie.

BrzydUla 2. Czy Marek i Ula się pogodzą?

W ciągu ostatnich 10 lat życie bohaterów serialu bardzo się zmieniło. Najwięcej wydarzyło się u Uli, która niegdyś uchodziła za najlepszą asystentkę w firmie Febo&Dobrzański. Gdy została żoną Marka, postanowiła zrezygnować z pracy i w pełni poświęcić się macierzyństwu.

Mimo że Ula nie zamieniłaby swojej codzienności, z sentymentem wraca do czasów, gdy musiała stawiać czoła wyzwaniom zawodowym oraz miała okazję przyglądać się największym pokazom mody. Okazuje się, że to nic straconego, bo już wkrótce wróci do firmy i stawi czoła olbrzymim problemom.

Sytuacja w firmie jest bardzo trudna. W czasie gdy główna bohaterka stara się zapoznać z dokumentacją przedsiębiorstwa, Aleks (Mariusz Zaniewski), zaczyna wprowadzać swoje rządy. Na zebraniu kryzysowym na jaw wychodzi, jakie błędy w ostatnim czasie popełnił Marek. Sytuacja jest bardzo trudna.

W trakcie, gdy Ula jest pochłonięta pracą, rodzina i najbliżsi przyjaciele martwią się sytuacją w jej małżeństwie. Wszyscy liczą na to, że już wkrótce małżonkowie się pogodzą i robią co w ich mocy, aby nakłonić ich do pojednania. Sprawy jednak przybrały inny obrót.

W 58. odcinku fani formatu będą świadkami wielkiej kłótni między Ulą i Markiem, podczas której wykrzyczą sobie wszystkie żale. Mimo negatywnych emocji wrócą do domu razem, ponieważ najważniejsze jest dla nich dobro dzieci. Okłamią wszystkich, opowiadając, że nadal są zgodną, kochającą parą. Tylko jej przyjaciółka, a zarazem macocha Alicja (Dorota Pomykała) wyczuje, że coś jest nie tak.

W 59. odcinku Marek odwiedzi grób rodziców, którzy zginęli tragicznie osiem lat temu. Na cmentarzu będzie próbował poukładać myśli. Powtórzy gest Nadii, uderzając w serce dłonią, by choć przez chwilę poczuć bliskość rodziców.

Czytałam, że to uspokaja, przypomina bicie serca matki... Podejrzanie brzmi, ale nie wiem, działa? – wcześniej powie mu asystentka, która przyłoży dłoń do jego serca i będzie impulsywnie uderzać.
BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59

Chociaż sytuacja nie wygląda lepiej, małżonkowie przypominają sobie piękne chwile, w których naprawdę byli szczęśliwym i zgodnym małżeństwem. Po ich kłótni w firmie aż huczy o tym, że się rozstali. Czy to oznacza, że zwaśnieni małżonkowie ogłoszą rozpad małżeństwa już w 61. odcinku?

Kolejny odcinek przygód Uli zostanie wyemitowany 4 stycznia o godzinie 16:35. Będziecie oglądać?

BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także