Brad Pitt potwierdził nowy związek na okładce tabloidu! Kto skradł serce aktora?

Brad Pitt jest zakochany. W kim?

Brad Pitt jest zakochany. W kim?

Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie, łączony jest z kilkoma kobietami. Niewątpliwie najbardziej tabloidy czyhają na jego ponowny związek z Jennifer Aniston. Jednak obecnie donoszą, że ma romans z projektantką biżuterii. Zobaczcie, bo podobno dla niej rzucił samą Charlize Theron.

Brad Pitt łączony był ostatnio z aktorkami i innymi gwiazdami. Informacje te jak do tej pory, okazywały się plotkami. Czy tym razem jest inaczej? Jak podaje zagraniczny tabloid Pitt zakochał ze wzajemnością w projektantce biżuterii, Sat Hari Khalsie.

Brad Pitt potwierdził związek z Sat Hari Khalsie

Sat i Brad znają się od ponad roku, nie zaiskrzyło jednak między nimi od razu. Dopiero po czasie dojrzeli do tego, by zacząć się spotykać. Stwierdzili, że chcą być razem, co udowodnili też na jednej z ostatnich imprez, podczas której wpatrzeni byli w siebie, jak w obrazek.

Jest bardzo silna i ma piękny umysł. To mu się podoba. Sat jest dla niego wyjątkowa i lubi spędzać z nią czas – podaje źródło tabloidu.

Zobacz: Brad Pitt, Rihanna, Bruno Mars – jak nazywają się naprawdę? Światowe gwiazdy oszukują fanów posługując się nie swoimi imionami!

Najbardziej sensacyjne jest jednak to, że dla Sat zrezygnował z romansu z Charlize Theron.

Pitt jest pokazany na okładce tygodnika Us Weekly wraz z nagłówkiem:

Tak, jestem znów zakochany!

Brad Pitt o związku z Sat Hari

Brad Pitt o związku z Sat Hari

Towarzyszący artykuł zawiera nagłówek: Poznaj nową dziewczynę Brada!. Kobieta, o której mowa, to Khalsa, projektantka biżuterii i holistyczna uzdrowicielka, która jest wieloletnią przyjaciółką Pitta. Jednak według magazynu teraz darzą się głębszym uczuciem.

Rzekomy informator powiedział:

Umawiają się z sobą. Podróżuje z nim po całym świecie, tak jak np. na premierę Ad Astra .

Khalsa została sfotografowana podczas premiery nowego filmu Pitta w Los Angeles. Wcześniej zauważono ich na rozmowie na gali w Konserwatorium Muzycznym Silverlake.

Dlaczego Brad Pitt zerwał z Charlize Therone?

Pitt umawiał się z Theron w zeszłym roku, ale zerwał romans, podobno zaledwie trzy miesiące temu, ponieważ było między nimi zbyt wiele emocji”

Nie chciał tego ponownie po tym, jak on i Angelina rozeszli się. Oboje noszą ogromny bagaż – mówi  źródło, dodając, że Pitt zaczął romansować Khalsą w ciągu ostatnich trzech miesięcy, bo docenił jej spokojniejszą energię.

Brad nie chce umawiać się z inną aktorką – dodaje informator – Na tym etapie życia interesuje go tylko kobieta, która nie należy do branży. Z powodu tego, co Sat robi w życiu, wokół niej jest znacznie mniej dramatu. I właśnie do tego ciągnie Brad.

Żadna z osób zainteresowanych, jeszcze nie skomentowała rewelacji tabloidu.

Zobacz: Brad Pitt podpadł córce. Shiloh Jolie-Pitt nawet nie ukrywa, że jest zła na ojca


Brad Pitt o związku z Sat Hari

Brad Pitt o związku z Sat Hari

Sat Hari Khalsie spotyka się z Bradem Pittem

Sat Hari Khalsie spotyka się z Bradem Pittem

Sat Hari Khalsie - nowa dziewczyna Brada Pitta

Sat Hari Khalsie - nowa dziewczyna Brada Pitta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×