Aktor toczy batalię z Angeliną od kilku miesięcy, największa walka trwa nie o majątek czy nieruchomości ale właśnie o dzieci, z których Brad nie chce rezygnować, a które Angelina chciałaby mieć tylko dla siebie. Na razie gwiazdor może widywać się z potomstwem podczas wizyt nadzorowanych, ale
Jest pewny, że ostatnia rozprawa będzie dla niego zwycięstwem i bardzo się na nią cieszy. Uważa, że nie ma możliwości, żeby przegrał. Jego zdaniem Angelina pokazała zaburzenia psychiczne i udowodniła swoja niestabilność emocjonalną podczas ostatnich miesięcy. Prawnicy Brada są przekonani, że sędziowie łaskawiej spojrzą na aktora niż na jego żonę, która prowadziła czarną kampanię przeciwko niemu - czytamy w Gossip&The Stars
Trzymamy bardzo kciuki, żeby Brad mógł dzielić z Angeliną opiekę nad dziećmi.