NewsyBrad Pitt, Rihanna, Bruno Mars – jak nazywają się naprawdę? Światowe gwiazdy oszukują fanów posługując się nie swoimi imionami!

Brad Pitt, Rihanna, Bruno Mars – jak nazywają się naprawdę? Światowe gwiazdy oszukują fanów posługując się nie swoimi imionami!

Bruno Mars, Brad Pitt, Rihanna
Bruno Mars, Brad Pitt, Rihanna
Justyna Mazur
14.09.2019 08:00

O tym, że warto zaistnieć pod ciekawym nazwiskiem wie dobrze choćby Modest Amaro, który w rzeczywistości nazywa się Wojtek Bosiura. Zdziwieni? To dopiero rozgrzewka. Gwiazdy światowej sławy też nie są z nami do końca fair.

Brad Pitt – prawdziwe imię

Brad Pitt w rzeczywistości nazywa się William Bradley Pitt. Aktor pominął więc swoje pierwsze imię i użył zdrobnienia drugiego imienia. Pod pseudonimem zrobił karierę i niewielu z Was wiedziało pewnie o tym, jak naprawdę ma na imię.

Rihanna – prawdziwe imię

Rihanna to artystyczny pseudonim piosenkarki z Barbadosu, ale także jej drugie imię. Jej pełne imię to Robyn Rihanna Fenty. Gwiazda zdradziła kiedyś, że znajomi wciąż często nazywają ją Robyn, choć dla reszty świata jest inaczej.

Katy Perry – prawdziwe imię

Jej pseudonim to wynik nastoletniego załamania. Gwiazda tłumaczyła kiedyś, że nienawidziła siebie i tego, jak się nazywa. Wymyśliła więc pseudonim, by pokazać wszystkim, że może być kimś innym. W rzeczywistości nazywa się Katheryn Elizabeth Hudson.

Miley Cyrus – prawdziwe imię

Młoda gwiazda Disneya wyrosła na zbuntowaną, odważną i perwersyjną gwiazdę muzyki. Dziś wszyscy znamy ją jako Miley Cyrus ale urodziła się jako Destiny Hope. Spodziewalibyście się tego? W dzieciństwie Destiny dużo się uśmiechała, a bliscy nazywali ją Smiley. Właśnie stąd wziął się jej artystyczny pseudonim. W 2008 roku wokalistka oficjalnie zmieniła imię na Miley.

Bruno Mars – prawdziwe imię

Przystojny i utalentowany muzyk urodził się jako Peter Hernandez. Jego pseudonim wziął się od słynnego zapaśnika Bruna Sammartina, którego ponoć przypominał w dzieciństwie.

Demi Moore – prawdziwe imię

Deme Gene Guynes, tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko gwiazdy, o której właśnie mowa. Aktorka jako 17-latka wyszła za Freddy'ego Moore'a i przyjęła jego nazwisko. Tak już zostało, choć małżeństwo trwało raptem 4 lata.

Calvin Harris – prawdziwe imię

Znany na całym świecie artysta też trochę zrobił fanów w balona. Tak naprawdę to Adam Richard Wiles.

Mój pierwszy singiel był bardziej utworem soulowym i pomyślałem, że Calvin Harris brzmi bardziej dwuznacznie rasowo. Myślałem, że ludzie mogą nie wiedzieć, czy jestem czarny czy nie. Potem utknąłem z tym - tłumaczył w jednym z wywiadów.

Nicki Minaj – prawdziwe imię

Jej uroda może budzić kontrowersje! Odważna piosenkarka zwykle pokazuje zbyt wiele i nie ukrywa, że jest fanką medycyny estetycznej. Cóż, jej pseudonim też nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Nicki Minaj to tak naprawdę Onika Tanya Maraj.

Ktoś zmienił moje imię To była jedna z pierwszych umów, które podpisałem. Facet chciał, żebym nazywała się Minaj. Walczyłam z nim pięściami i paznokciami. Ale mnie przekonał - powiedziała w 2012 roku gwiazda, która najwyraźniej nie była aż tak bardzo przywiązana do swojego prawdziwego imienia.Nie podoba mi się, gdy moja rodzina lub bliscy przyjaciele nazywają mnie Nicki Minaj. Nie jestem Nicki Minaj, kiedy jestem z nimi - wyjaśniła.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także