Tak wygląda łazienka w apartamencie Blanki Lipińskiej. Są zachwyty, ale nie brakuje też słów krytyki. Odważne połączenie

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska w kwietniu pochwaliła się kluczami do nowego mieszkania. Gwiazda aktualnie jest na etapie remontu. Już teraz możemy zobaczyć wnętrza łazienki. Zdania internautów mocno podzielone. 

Blanka Lipińska szturmem wdarła się do show-biznesu. Autorka książki 365 dni dzięki swojej twórczości zaskarbiła sobie wielką sympatię fanów. Jej powieść okazała się bestsellerem na skalę światową i szybko doczekała się kolejnych części, które czytelnicy przyjęli z podobnym entuzjazmem. To jeszcze bardziej ugruntowało jej pozycję w show-biznesie. Blanka cały czas zyskuje sobie nowych fanów i pnie po szczeblach kariery. W krótkim czasie zdecydowała się przenieść książkę na ekran. Film o tym samym tytule co książka stał się prawdziwym kinowym hitem. Premiera wywołała ogromne poruszenie wśród fanów książki.

Obecnie trwają pracę nad drugą częścią produkcji. Kilka tygodni temu pisarka pochwaliła się informacją, że rusza z pracami nad kolejnym filmem, a tym razem za produkcję odpowiada platforma Netflix. Fani już zacierają ręce w oczekiwaniu na premierę.

Blanka Lipińska pokazała łazienkę w nowym mieszkaniu

Blanka obecnie pracuje nie tylko nad filmem, ale zajmuje się także remontem nowego mieszkania. Gwiazda w zeszłym roku wprowadziła się do wynajmowanych czterech kątów. Nie zdecydowała się wtedy na kupno, ale postanowiła przeprowadzić gruntowny remont w wynajmowanym mieszkaniu. Zadbała o każdy szczegół i dopasowała je idealnie pod siebie. Widziała jednak, że długo nie zagrzeje tam miejsca, ale nie przeszkodziło jej to w urządzeniu wyjątkowych wnętrz.

Od kilku miesięcy wiadomo, że zdecydowała się na własną nieruchomość. Gwiazda w kwietniu pochwaliła się kluczami i zapowiedziała, że będzie to wyjątkowe miejsce i pochwali się końcowym efektem remontu. Już teraz jednak na profilu projektantki można zobaczyć wizualizację łazienki. To bardzo nowoczesne wnętrze z marmurowymi ścianami, nowoczesną armaturą i czarnym sedesem. Uwagę zwraca też nietypowe oświetlenie.

Tak będzie wyglądać łazienka gościnna w nowym apartamencie @blanka_lipinska.
Zależało Nam by zagrać kontrastem ,formą , światłem i różnorodnością materiałów tworząc spójną i nowoczesną przestrzeń. Udało się?

Fani gwiazdy natychmiast ruszyli z komentarzami. Niestety nowoczesna łazienka urządzana w ciemnych kolorach nie wszystkim przypadła do gustu. Pojawiło się kilka słów krytyki.

 • Taka męska.
 • Łazienka piękna sama mam podobna .. ale współczuje szorowania czarnego sedesu to jakiś kosmos.
 • Bardzo ładna. Ale goście na to wygląda, że będą trzymać kosmetyczkę na ziemi.
 • Piękna ale nie praktyczna niestety . A gdzie położyć mydlo do rąk ?
 • Bardzo elegancka, ale ja już widzę zachlapany zlew z tyłu i ścianę po której spływa woda aż do dołu.
 • Piękna ale nie chciałabym jej sprzątać.

Pojawiło się też sporo słów zachwytu. A wam jak się podoba nowa łazienka Blanki Lipińskiej? Cos byście w niej zmienili?


Wizualizacja łazienki Blanki Lipińskiej - projekt Aleksandra Ziarek

Wizualizacja łazienki Blanki Lipińskiej - projekt Aleksandra Ziarek

Wizualizacja łazienki Blanki Lipińskiej - projekt Aleksandra Ziarek

Wizualizacja łazienki Blanki Lipińskiej - projekt Aleksandra Ziarek

Wizualizacja łazienki Blanki Lipińskiej - projekt Aleksandra Ziarek

Wizualizacja łazienki Blanki Lipińskiej - projekt Aleksandra Ziarek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bez przesady z tym sprzątaniem. Też mam ciemną łazienkę, wystarczy braava, żeby nie było zacieków i śladów na płytkach. Taka gwiazda na pewno nie będzie się bawić w latanie na mopie. Projekt jest ciekawy, totalnie w moim guście.

 • Gość pisze:

  Ladniesze i praktyczniejsze robię od niechcenia nie wiem czym się mam tu podniecać zwykły kicz ,ale co kto lubi

 • Gość pisze:

  Tali lajf jak fani bogata to ją stac a jak będzie biedna to nie będzie jej stac s11 nad morze jak zwykle nie zawiodła 200km korka gruba blondynka w brylach 20cm w micrze wyprzedzająca wszystkich najlepsza i to tyle

 • Tolerancja jest w modzie pisze:

  To tylko goscinna lazienka wiec super. Bierzesz kosmetyczke staeiasz na toalete uzywasz co musisz i zabierasz swoje rzeczy i kolejni goscie z innych pokoi to samo.nikt nic nie zostawia. A sprzatana codziennie jest do utrzymania teraz sa takie technologie ze nie ma zaciekow itd. a jak stac kogos na aoartamenty to na sprzataczki rowniez. Malo kto ze znanych ludzi sam sprzata czy gotuje.

 • Gość pisze:

  Jak chce mieszkać jak w szoł rumie to niech mieszka. Stać ja za sprzedawanie swojego życia mediom na sprzątaczkę apartamentu – łazienka piękna, katalogowa:)

 • Gość pisze:

  Fajna ale zlew do niczego ani nie pasuje ani nie jest praktyczny ani ladny

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×