Szukaj

Blanka Lipińska kupiła mieszkanie. Pokazała pierwsze zdjęcie: „Jestem trochę przerażona”

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska kupiła mieszkanie, którym pochwaliła się na Instagramie. W nowym poście nie ukrywa swojej ekscytacji i zapowiada zmiany.  

Blanka Lipińska wydała trylogię 365 dniktóra stała się jej przepustką do popularności. Każda z części sprzedała się w ogromnym nakładzie, co zaowocowało tym, że pierwsza część doczekała się ekranizacji, wkrótce rozpoczną się prace nad kolejną częścią. Mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Lipińska stała się rozpoznawalna dzięki swojej twórczości. Dlatego co jakiś czas udziela wywiadów. Tak było w październiku, gdy wpuściła do swojego mieszkania ekipę Dzień Dobry TVNZaprezentowała przestronne wnętrza, a także zdradziła, że na razie nie zamierza inwestować w nieruchomości:

Dla mnie kupno mieszkania będzie bardzo trudne, bo wszystko musi być doskonałe, a coś takiego po prostu nie istnieje. Czy nie jest świetnym rozwiązaniem co parę lat zmieniać sobie lokum i za każdym razem zaczynać nowe życie? – mówiła Blanka LipińskaDzień Dobry TVN.

Blanka Lipińska kupiła mieszkanie. Pochwaliła się na Instagramie

Blanka Lipińska kilka miesięcy później zmieniła zdanie. Kupiła swoje pierwsze mieszkanie, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Opublikowała zdjęcie z kluczami, w podpisie zdradziła, że przed nią i przed projektantką sporo pracy. Chce zupełnie zmienić wygląd tego miejsca:

‼️ Stało się ‼️ Kupiłam swoje pierwsze mieszkanie. Teraz czekają mnie tygodnie burzenia (biedna @olaziareq , która swoje motto #NieBurzymyZmieniamy będzie sobie mogła wsadzić w … buty , bo zostaną tylko te ściany, których wywalić się nie da) tygodnie projektowania, urządzania, zakupów, decyzji….

Pisarka dodała, że trochę jest przerażona remontem, wie jednak, że jak dobiegnie on końca, uzyska wyjątkową przestrzeń:

Jestem trochę przerażona, ale Ziarek cały czas mi powtarza: – Zobaczysz, Będzie PIĘKNIE ! Na bank będzie to mieszkanie inne niż wszystkie, a dlaczego to zobaczycie jak skończymy #TrzymajcieKciuki.

Zaprzyjaźnione gwiazdy, które śledzą konto Lipińskiej w social mediach, gratulują jej zakupu i trzymają kciuki za szybki koniec remontu:

  • Qczaj: Gratulacje! Cieszy to bardzo! Pamiętam jak spałem na dmuchanym materacu bo nie stać mnie było na łóżko, ale była radość, że u siebie! Zatem @blanka_lipinska skarbie, obyś wykończyła mieszkanie, a nie mieszkanie Ciebie
  • Angelika Wachowska: Nic się ostatnio nie pucowałaś! Gratulacje!
  • Karolina Kowalkiewicz: Super!

Czekamy więc na efekt prac.


Blanka Lipińska kupiła mieszkanie

Blanka Lipińska kupiła mieszkanie

Blanka Lipińska ma na ścianie zdjęcie Barona

Blanka Lipińska ma na ścianie zdjęcie Barona

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×