Szukaj

Blanka Lipińska pokazała swoje luksusowe mieszkanie. Najciekawszy jest… pokój Barona

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska oprowadziła ekipę Dzień Dobry TVN po swoim nowym mieszkaniu. Jak jest wyposażone? Czy pisarkę czeka wkrótce kolejne przemeblowanie?

Blanka Lipińska niedawno przeniosła się do nowego mieszkania, w którym znajdują się m.in. trzy duże pokoje, garderoba oraz taras. Zanim wprowadziła się do niego na dobre, zmagała się z remontem, który relacjonowała w sieci. Pokazała m.in. przemianę łazienki, w której o pomoc poprosiła dekoratorkę wnętrz. Miejsce zmieniło się nie do poznania, czego dowodem są zdjęcia, które udostępniła w sieci.

Blanka Lipińska pokazała nowy apartament. Jak wygląda?

Gdy prace dobiegły końca, Lipińska zaprosiła do swojego mieszkania ekipę Dzień Dobry TVNPokazała pięknie wyposażone pokoje i opowiedziała co nieco o zmianach, które nastąpiły w tym miejscu. Powiedziała, że sam remont zajął dwa miesiące, a przeprowadzka nieco się opóźniła:

Potu jest tu wylanego dużo, aczkolwiek nie mojego, tylko ekipy i projektantki, której sen z powiek spędzały co chwile różne niedoróbki w tym domu. Łzy tylko raz popłynęły przy cyklinowaniu podłogi. To mi opóźniło przeprowadzkę i nie miałam gdzie mieszkać – komentowała pisarka.

Blanka wymarzonego wystroju apartamentu nie stworzyła sama. Pomagała jej znajoma, Aleksandra Ziarek. To ona zadbała, by każdy szczegół do siebie pasował. Chociaż mogłoby się wydawać, że w domu Lipińskiej będą jedynie meble i elementy wyposażenia z najwyższej półki, nic bardziej mylnego:

W tym domu są bardzo drogie elementy, ale też skrajnie tanie, że są właściwie zrobione ze starszych rzeczy, ale wyglądają drogo
– dodała pisarka.

W salonie znajduje się czaszka, w sypialni ozdobna ściana z ramkami, które zawierają skrawki tkanin, tapety, a także podkładki filcowej. Chociaż wystrój całego mieszkania jest bardzo luksusowy, nie da się ukryć, że w całym mieszkaniu najciekawsze jest pokój, który był zaadoptowany na studio Barona. Czyżby pisarkę czekał kolejny remont? Para niedawno się rozstała, o czym pisaliśmy tutaj.


Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×