Szukaj

Blanka Lipińska zdradziła, kiedy ruszą prace na planie kontynuacji „365 dni”. Druga część już wkrótce trafi na Netflixa

Blanka Lipińska o kontynuacji 365 dni

Blanka Lipińska o kontynuacji 365 dni

Blanka Lipińska na Instagramie zdradziła, kiedy ruszą prace na planie kontynuacji filmu 365 dni. Z pewnością ta wiadomość ucieszy mnóstwo osób. 

Blanka Lipińska trzy lata temu wydała trylogię 365 dniktóra opowiada losy Laury Biel. Polka, podczas podróży na Sycylię poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje rok na pokochanie go.

Pierwsza część ich historii została zekranizowana. Trafiła m.in.na platformę Netflix, co okazało się być strzałem w dziesiątkę. Produkcja zyskała popularność na całym świecie, a także została zauważona w Hollywood. Ubiega się o Złotą Malinę, czyli nagrodę, którą nazywa się anty-Oscarami. Blanka Lipińska na Instagramie odniosła się do tej sytuacji. Powiedziała, że jest bardzo dumna z tego, że może się ubiegać o tę nagrodę:

Ja się tak wzruszyłam, jak tata wysłał mi jako pierwszy link i napisał mi: „Córciu spełnia się Twoje marzenie, jesteś nominowana do Złotych Malin”. Bardzo chce dostać za najgorszy film, bardzo (…). Ja jestem tak super szczęśliwa. Wiecie, każdy z Was może to odbierać, jak chce. Natomiast dla mnie to jest gigantyczny sukces, dlatego, że moja twórczość, jaka by ona niebyła jest znana na całym świecie (…). Jest to powód do dumy, jak jasna cholera i zamierzam być z siebie dumna – mówiła rozemocjonowana Blanka.

Blanka Lipińska o drugiej części 365 dni, Ten dzień. Kiedy powstanie?

Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej zdobyła sporo fanów na całym świecie, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną część. Kiedy zostanie nagrana? Jakiś czas temu Michele Morrone, który wciela się w postać Massimo zdradził, że pierwszy klaps ma paść w maju. Jego filmowa partnerka, Anna-Maria Sieklucka w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że druga część na pewno powstanie, nie może ujawnić kiedy:

Są również plany na wejście na plan kolejnej części filmu, w którym miałam przyjemność grać. Nie mogę zdradzić kiedy dokładnie, ale takie plany są. Wiadomo już konkretniej.

Głos na ten temat zabrała Blanka Lipińska. Pisarka poprosiła fanów o zadawanie pytań na Instagramie. Jeden z nich chciał się dowiedzieć, co z kontynuacją filmu. Gwiazda ujawniła, że prace na planie ruszą w 2021 roku.

Blanka Lipińska o kontynuacji 365 dni

Blanka Lipińska o kontynuacji 365 dni

Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć ich efekt? O tym z pewnością przekonamy się za jakiś czas. Można jednak obstawiać, że wkrótce druga część trafi na Netflixa.


Blanka Lipińska o kontynuacji 365 dni

Blanka Lipińska o kontynuacji 365 dni

365 dni

365 dni

365 dni

365 dni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×