Szukaj

Złote Maliny 2021: Blanka Lipińska ze łzami w oczach skomentowała siedem nominacji dla „365 dni”

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska dowiedziała się dzisiaj, że film 365 dni został nominowany do Złotych Malin 2021 w rekordowej liczbie kategorii. Ze łzami w oczach opowiedziała, co myśli na ten temat. 

Blanka Lipińska szturmem wdarła się do show-biznesu. Napisała książkę 365 dni, która okazała się ogromnym komercyjnym sukcesem. Erotyczna powieść o przygodach Laury i Massimo sprawiła, że Polki znowu sięgnęły po literaturę. Od momentu premiery minęło już sporo czasu, a popularność autorki trylogii cały czas rośnie w siłę.

Pisarka szybko zyskała status wielkiej gwiazdy i zaskarbiła sobie sporą grupę fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania. Jeszcze większym sukcesem niż bestseller okazał się film, który powstawał pod czujnym okiem Blanki. Ekranizacja powieści przyciągnęła do kin prawdziwe tłumy. Kobiety wręcz oszalały na punkcie odtwórcy jednej z głównych ról, a fani tej produkcji z wielką niecierpliwością czekają, aż kolejne części ukażą się na dużym ekranie. W ostatniej rozmowie z reporterką Jastrząb Post odtwórczyni głównej roli, czyli Anna-Maria Sieklucka, zdradziła nieco więcej na ten temat.

Film Blanki Lipińskiej po tym, jak znalazł się na platformie Netflix, stał się jednym z najchętniej oglądanych pozycji znajdujących się w całej ofercie serwisu.

Blanka Lipińska skomentowała nominacje do Złotych Malin 2021

Blanka Lipińska odniosła spory sukces nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jej książka została przetłumaczona na wiele języków, a film zdobył widzów na całym świecie.

Kapituła Złotych Malin, które są przeciwieństwem słynnych Oscarów, ogłosiła właśnie nominacje do niechlubnych filmowych nagród. Okazuje się, że najwięcej zdobyła ich ekranizacja powieści 365 dni. Film został wymieniony aż w siedmiu kategoriach. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. To pierwszy raz w historii, kiedy polska produkcja ubiega się o Złotą Malinę.

Blanka Lipińska, która jest bardzo aktywna na Instagramie, postanowiła skomentować całą sytuację. Paradoksalnie pisarka jest zachwycona tym, że film 365 dni zdobył aż tyle nominacji. W jej oczach pojawiły się nawet łzy wzruszenia:

Ja się tak wzruszyłam, jak tata wysłał mi jako pierwszy link i napisał mi: „Córciu spełnia się Twoje marzenie, jesteś nominowana do Złotych Malin”. Bardzo chce dostać za najgorszy film, bardzo (…). Ja jestem tak super szczęśliwa. Wiecie, każdy z Was może to odbierać, jak chce. Natomiast dla mnie to jest gigantyczny sukces, dlatego, że moja twórczość, jaka by ona niebyła jest znana na całym świecie (…). Jest to powód do dumy, jak jasna cholera i zamierzam być z siebie dumna – mówiła rozemocjonowana Blanka.

Gwiazda nie ukrywała swojego wielkiego wzruszenia, a gdy komentowała nominacje, wymieniła kilka znanych hollywoodzkich produkcji (m.in. Dzień niepodległości 2, Transformers), które wcześniej też ubiegały się o Złote Maliny. Jest bardzo dumna, że mogła znaleźć się w tak zacnym gronie.


Blanka Lipińska o nominacjach do Złotych Malin 2021

Blanka Lipińska o nominacjach do Złotych Malin 2021

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Uroczysta premiera filmu 365 dni - Blanka Lipińska z rodzicami

Uroczysta premiera filmu 365 dni - Blanka Lipińska z rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×