Kryzys zaszkodzi Basi Kurdej-Szatan? Sprawdziliśmy. Numerolog nie ma wątpliwości. Również jeśli chodzi o sytuację finansową gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan znalazła się w trudnej sytuacji. Straciła dwa duże kontrakty i nie wiadomo, jak dalej potoczy się jej kariera. Postanowiliśmy sprawdzić, co na ten temat ma do powiedzenia ceniona numerolog, Kaja Bochniak.

Barbara Kurdej-Szatan, aktorka i influencerka, nie ma w ostatnich tygodniach dobrej prasy. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wpisu na temat zachowania Straży Granicznej. Zaatakowała ona funkcjonariuszy, którzy bronią polskiej granicy, nazywając ich mianem „morderców”, co zostało bardzo krytycznie przyjęte przez opinię publiczną w naszym kraju.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!!  – napisała.

Wkrótce potem Jacek Kurski, prezes TVP, osobiście poinformował o wyrzuceniu jej z obsady M jak miłość.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – przekazał za pośrednictwem Twittera.

Co ciekawe, negatywny trend zaczął się ostatnio odwracać. Kurdej-Szatan dostała propozycję pracy z komercyjnej stacji. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Co czeka Basię Kurdej-Szatan po skandalu?

Specjalnie dla nas swój opis numerologiczny dotyczący Kurdej-Szatan przedstawiła najbardziej znana polska numerolog – Kaja Bochniak. Jak się on kształtuje? Co czeka gwiazdę w najbliższym czasie? Czy skandal odbije się na jej wizerunku na dłużej?

Basia jest ósemką numerologiczną z 35. W numerologii to najbardziej biznesowa liczba. Daje umiejętność zarządzania finansami, przedsiębiorczość czy odwagę w biznesie. Te umiejętności dodatkowo potęguje fakt, że Basia ma jeszcze dwie ósemki w samej dacie urodzenia (22.08.1985). Powoduje to, że jest osobą skupioną, twardo stąpającą po ziemi i nastawioną na zadania. Dzień urodzenia (22gi) to mistrzowska czwórka. Mistrzowska bo z jednej strony daje możliwość korzystania z talentów dwójki numerologicznej a z drugiej z czwórki numerologicznej (2+2=4). To połączenie nadaje umiejętności nawiązywania relacji, wzmacnia intuicję ale jednocześnie powoduje, że Basia jest konsekwentna, pracowita czy świetnie potrafi coś zaplanować i konsekwentnie wykonać. W analizie numerologicznej Basi można też wyczytać, że ma ona duże szczęście do finansów tak naprawdę większość swojego życia bo od 36 do 72 lat.

Kaja Bochniak przewiduje tym samym, że jej obecne problemy są tylko tymczasowe:

Zatem można stwierdzić, że obecne zawirowania zawodowe, które przeżywa długoterminowo jej nie zaszkodzą. Co więcej Basia jest obecnie w roku numerologicznym, który bardzo sprzyja przemianom – może często całkowicie zmienić kierunek naszego życia. Zatem wydaje się, że to co obserwujemy to nie krach, a początek czegoś co da Basi jeszcze więcej satysfakcji w drodze życiowej. Trzymamy kciuki!

Co myślicie na temat tej prognozy? Czy ma się ona szansę sprawdzić? Szczerze życzymy tego Basi. Więcej na temat tego, co numerologia mówi o gwiazdach rodzimego show-biznesu przeczytacie TUTAJ.

Kim jest numerolog Kaja Bochniak?

Kaja Bochniak jest na tę chwilę najbardziej znaną numerolog w naszym kraju. Tajniki tej sztuki zaczęła zgłębiać dekadę temu. Tak opisuje, jak numerologia zmieniła jej życie:

Miałam na pozór idealne życie. Karierę w bankowości wysokie stanowisko w korporacji, odpowiedzialność za skomplikowane procesy w firmie. Miałam finansową stabilność i solidny związek. Ciągle jednak czułam, że to nie to, że tęsknię za czymś co da mi prawdziwą radość i poczucie spełnienia. To numerologia pomogła mi zrozumieć czego naprawdę pragnę i co da mi szczęście. Odkąd zaufałam wiedzy, która płynie z liczb lepiej poznałam siebie i odnalazłam właściwa drogę. Numerologia pozwoliła mi stworzyć życie i związek o jakich zawsze marzyłam. Odnaleźć pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Zrozumiałam swoje potrzeby i siebie! Odważyłam się sięgnąć po swoje szczęście! A nie było to łatwe!
Na własnym przykładzie poczułam, że to działa! Dlatego stworzyłam jedyny tak kompleksowy kurs online: Twoja Numerologia! Chcę podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłam przez ostatnie 10 lat! Jestem przekonana, że ta wiedza pomoże również Wam! Trudno o osobę mocniej stojąca na ziemi ode mnie. Jestem realistką odporną na rzeczy i sytuacje które nie mają logicznego wytłumaczenia. Dlatego tak fascynuje mnie numerologia. Tam nie ma miejsca na magię i wróżenie z fusów. To są konkretne liczby i konkretne wnioski, które pozwalają dowiedzieć się naprawdę wiele o nas samych, o ludziach którzy nas otaczają a nawet zajrzeć w przyszłość i poznać nasze przeznaczenie. Ta wiedza sprawi, że twoje życie stanie się bardziej harmonijne i przyniesie Ci to o czym marzysz. Dobrze wiem jak wygląda życie bez poczucia spełnienia oraz jak MOŻE wyglądać, kiedy odnajdziesz właściwą drogę. Czy jesteś gotowy aby obliczyć swoje szczęście?

Poniżej możecie zobaczyć także rozmowę naszej reporterki z Kają Bochniak, która przybliżyła zagadnienia związane z numerologią i opowiedziała o szczęśliwych liczbach gwiazd.


Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki live wróźka prawde ci powie nic tylko brac w ciemno taką przepowiednie a wystarczy wygrac w totka i jutro będzie kochała ją cała polska ha ha szału ni ma ale trzeba brać co jest po co cźekac kolejne 30lat i to tyle

 • Gośćhfcdb pisze:

  zdrajczyni Polski , beztalencie kurdej szatan , białorusko – rosyjska pseudo komediantka putina i łukaszenki , w Polsce persona non grata !!!!!!

 • GośćKacper pisze:

  Mam nadzieję że ta przepowiednia zamieni się w gowno

 • Gość nor pisze:

  Piszecie niewieadomo jaki naglowek art. A w artykule bredzicie o wrozce ktora cos tam jej przepowiedziala. Jpd zalosny portal

  • Gość pisze:

   To prawda kasa przewraca w głowie im więcej masz tym więcej szukasz biedna kurde szatan

 • Gość pisze:

  Przestańcie lansować tą bezmyślną twarz. Co ona sobą reprezentuje? Jest niezatapialna, bo mama była działaczką Unii Wolności.Córcia jest ustawiona, takie „Zero” będzie lansowane do oporu, aż stanie Polakom w gardle.

 • Gość pisze:

  Prawdziwa szatan

 • Gość pisze:

  Że też takich ludzi Polska wychowała od kasy się przewraca w głowie biedny szatan

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×