Barbara Kurdej-Szatan dostała propozycję pracy z komercyjnej stacji. Już niedługo zobaczymy ją w dużym projekcie

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan po emocjonalnym wpisie dotyczącym Straży Granicznej musiała zmierzyć się nie tylko z falą hejtu, ale też utratą pracy. Jedna z komercyjnych stacji postanowiła dać jej szansę. Wiadomo, gdzie zobaczymy aktorkę. 

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio bardzo mocno naraziła się swoim fanom. Gwiazda na początku listopada postanowiła opublikować nagranie i skomentować pracę Straży granicznej, która od kilku tygodni odpiera nasilone ataki migrantów na granicy z Białorusią. Próbują oni w nielegalny dostać się do Polski, a całej tej sytuacji towarzyszy także kryzys humanitarny. Wywołuje to wiele skrajnych emocji, a aktorka pokusiła się o opublikowanie wpisu przepełnionego wulgaryzmami.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała.

Słowa Basi wzbudziły ogromne poruszenie i poniosła ona bardzo surowe konsekwencje. Przechodzi nie tylko wizerunkowy kryzys, ale musi mierzyć się między innymi z utratą pracy.

Barbara Kurdej-Szatan dostała nową propozycję pracy

Sprawa wpisu aktorki wywołał sporo konsekwencji, których nie mogła się spodziewać. Złożono między innymi doniesienie do prokuratury, a prezes TVP, Jacek Kurski osobiście poinformował w social mediach, że gwiazda straciła pracę w serialu M jak Miłość. Jej wypowiedź cytowały także białoruskie media.

O patocelebrytka doczekała się sławy w białoruskiej TV. Беларусь-24 podaje wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej! „Polska artystka nazwała Strażników Granicznych maszynami bez serca”. Wstyd i Hańba!

Aktorka dwukrotnie przeprosiła na Instagramie za swoje słowa. Po długim czasie milczenia udzieliła także wywiadu Magdzie Mołek, gdzie opowiedziała między innymi o tym, jak doszło do zwolnienia jej z TVP. Wyznała też, że bardzo żałuje tego, że użyła słowa „mordercy” skierowanego do funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Żałuję, że użyłam jednego słowa za dużo. „Mordercy” – to było niepotrzebne, padło w emocjach. Przeprosiłam za to. I przepraszam raz jeszcze.

Kariera aktorki zawisła na włosku. Chociaż nadal ma ona angaż w teatrze, to po medialnej burzy nie wiadomo było, jak zachowają się komercyjne stacje telewizyjne. Nie była ona bowiem na stałe związana z żadną z nich. Okazuje się jednak, że może liczyć na nową propozycję od Polsatu. Serwis press.pl podaje, że stacja wyemituje musical Świat pełen niespodzianek. Mają w nim wystąpić aktorzy, piosenkarze i gwiazdy związane z komercyjnym nadawcą. W obsadzie ma znaleźć się również Barbara Kurdej-Szatan. Oprócz aktorki w spektaklu angaż dostał również jej mąż, Rafał.

Widowisko będzie można zobaczyć 18 grudnia o godzinie 20.00 na antenie Polsatu. Dla aktorki na pewno jest to ważny moment i znak, że nie wszyscy się od niej odwrócili.


Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×