Barbara Kurdej-Szatan mocno przytyła? Nawet nie ukrywa, że trochę się zaokrągliła

Barbara Kurdej-Szatan czy przytyła?

Barbara Kurdej-Szatan czy przytyła?

Barbara Kurdej-Szatan przytyła? Gwiazda na swoją sylwetkę skarży się w jednym z tabloidów. Zobacz, co takiego powiedziała. 

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. Aktorka, od ponad miesiąca regularnie gości na sali treningowej, gdzie pod okiem Jacka Jesche szlifuje swoje taneczne umiejętności. W ten sposób chce się przygotować do debiutu w programie.

Zobacz: Problem Basi Kurdej-Szatan. Nocne treningi do „Tańca z Gwiazdami” dają się jej we znaki

Barbara Kurdej-Szatan chce schudnąć

Tańcu z gwiazdami pary walczą o Kryształową Kulę. To jednak nie nagroda jest dla Basi najważniejsza. Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan liczy na to, że zgubi kilka nadprogramowych kilogramów. Jak przyznała w rozmowie z Faktem, w ostatnim czasie trochę przytyła.

Wszyscy piszą teraz, że jestem w ciąży, a nie jestem, tylko trochę przytyłam. Nie mam najgorszej sylwetki, ale widzę, że mi przybyło kilogramów. Na szczęście rozłożyło się to w ciele proporcjonalnie. Nie obrażę się jednak, jeśli uda się zejść z wagi – podkreślała w tabloidzie.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan o nowej, kontrowersyjnej roli. Na potrzeby filmu przeszła sporą metamorfozę [WIDEO]

Taniec z gwiazdami 10 z gwiazdą M jak miłość

Dodajmy, że Basia w programie chciała wziąć udział już wcześniej. Nie było to jednak możliwe przez to, że współpracuje z jedną z sieci komórkowych, konkurencyjnej do tej, która promowana jest w telewizyjnym show. Czy aktorka z kontraktu musiała zrezygnować? Nic bardziej mylnego.

Polsat na tę edycję zmieni lokowanie produktu, abym mogła wystąpić. Bardzo jestem wdzięczna za to, bo już dawno chciałam wziąć udział i móc potrenować i rozwinąć się tanecznie! – poinformowała Kurdej-Szatan w rozmowie z Plejadą.

Jak aktorka poradzi sobie na parkiecie? O tym przekonać będzie się można w piątek 13 września. Wówczas zadebiutuje pierwszy odcinek nowej, jubileuszowej edycji programu, a na parkiecie pojawi się jedenaście par. To one będą walczyć o Kryształową Kulę.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan tęskni za pracą w TVP! Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]


Barbara Kurdej-Szatan - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke parą w Tańcu z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke parą w Tańcu z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×