Antek Królikowski pochwalił się nowym projektem. Internautów zaniepokoił jeden szczegół: „Gdzie obrączka?”. Reakcja aktora jest bardzo wymowna

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski na Instagramie pochwalił się nowym projektem. Internauci uważnie przyjrzeli się fotografii i zaniepokoił ich fakt, że aktor nie nosi obrączki. Co na to sam zainteresowany?

Niedawno Antek Królikowski poślubił Joannę Opozdę, z którą zaczął się spotykać w zeszłym roku. Chociaż zakochani poznali się w czasie studiów, dopiero po pewnym czasie połączyło ich gorące uczucie. Aktorzy nie ukrywali tego, że są ze sobą blisko. Pojawiali się na branżowych imprezach, a także publikowali wspólne zdjęcia w social mediach.

Niespodziewanie pod koniec zeszłego roku Królikowska i Opozda się rozstali. Postanowili jednak dać sobie jeszcze jedną szansę, co okazało się być strzałem w dziesiątkę. Ich relacja stała się na tyle poważna, że w marcu aktor oświadczył się ukochanej i został przyjęty. W sierpniu odbył się ślub. Uroczystości kościelne miały miejsce w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Młodej parze towarzyszyło sporo osób. Wśród nich nie brakowało nazwisk znanych z pierwszych stron gazet.

Antek Królikowski nie nosi obrączki. Co się stało?

Od momentu ślubu minęło kilka tygodni. Małżonkowie rzucili się w wir pracy, o czym co jakiś czas informują swoich fanów w social mediach. Tak jak piątek, gdy Antek Królikowski wrzucił nowe zdjęcie zrobione w windzie. Pozuje w bluzie z kapturem, a także w  przeciwsłonecznych okularach. Na jego twarzy gości uśmiech.

Aktor poinformował, że rozpoczął zdjęcia do kolejnego filmu. Przypadł mu do gustu zarówno scenariusz, jak i obsada, z którą będzie współpracować:

Zacząłem dzisiaj nowy film. Scenariusz petarda i świetna ekipa. Więcej szczegółów już wkrótce a tymczasem pozdrawiam z windy i życzę udanego piątku.

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu:

  • Masz wspaniałą i piękną mamę.Pięknie się rozwijasz w świecie filmu.Szanuj to.
  • Trzymamy kciuki.
  • Świetna ekipa.

Jeden z komentujących poszedł o krok dalej i dostrzegł istotny szczegół. Zauważył, że Antek Królikowski nie nosi obrączki:

Gdzie obrączka?

Sam zainteresowany nie odpowiedział na tę zaczepkę. W ten sposób uciął dalszą dyskusję, zanim ta się na dobre rozpoczęła.


Antek Królikowski nie nosi obrączki?

Antek Królikowski nie nosi obrączki?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Ślubna sesja zdjęciowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Ślubna sesja zdjęciowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×