Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Goście dopisali. Szykuje się zabawa do białego rana

Goście na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Goście na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Goście będą się bawić w luksusowym pałacu. Zdjęcia paparazzi.

 Po kilku miesiącach od rozstania Antek Królikowski i Joanna Opozda ogłosili, że znów są razem. Niespodziewanie w czerwcu na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie z ukochaną podpisane moje szczęście. Nieco później, w lipcu, pojawiły się nieoficjalne wieści o tym, że para szykuje się do ślubu. Kilka tygodni temu Antoni Królikowski potwierdził, że zaręczył się z Asią.

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał – powiedział artysta przed zaśpiewaniem na festiwalu w Kudowie-Zdroju wraz z Arturem Barcisiem utworu „Ach te baby” Eugeniusza Bodo.

Okazało się, że pogłoski o rychłym ślubie są prawdą i 7 sierpnia zakochani powiedzieli sobie tak. Ceremonia odbyła się w kościele św. Wojciecha w Warszawie.

Zobacz tutaj: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub. Pan młody elegancki, a suknia ślubna aktorki to prawdziwy majstersztyk

Goście na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wesele zorganizowano w ogromnym pałacu w Zdunowie. To szczególnie popularne miejsce na tego typu okazje, bowiem trzy lata temu przyjęcie mieli tam Rafał Maślak i Kamila Nicpoń. Według informacji tabloidów na ślubie ma bawić się ponoć aż 150 gości!

Pałac może pomieścić nawet 200 osób (zdjęcia tutaj). Super Express ujawnił, jakie dania prawdopodobnie pojawią się na stołach i oszacował, że impreza może kosztować nawet 200 tys. złotych:

W pałacu serwuje się głównie kuchnię polską i francuską, opartą na mięsiwach. W ofercie jest też szeroki wachlarz słodkości. Oczywiście możliwy jest indywidualny dobór menu, cena zatem za jeden „talerzyk” to min. 400 zł. Alkohole to koszt 110 zł od osoby – do wyboru każdy rodzaj, od piw po mocne trunki. W dodatku można zamówić jeszcze duet smyczkowy, który umili gościom początek imprezy.

Na ślubie widzieliśmy już sporą grupę osób znanych z pierwszych stron gazet. Pojawili się: Joanna Jarmołowicz, Jan Królikowski, Agnieszka Mrozińska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Małgorzata Rozenek, Marina, Patryk Pniewski, Radosław Majdan, Rafał Królikowski, Tomasz Oświeciński. Można się spodziewać, że to właśnie oni będą bawić się w Zdunowie.

Zobacz tutaj: Goście na ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego: Rozenek i Majdan, Marina, Oświeciński, Ostrowska-Królikowska

Na zdjęciach paparazzi, które znajdziecie w naszej galerii, możecie zobaczyć, kto już dotarł na miejsce zabawy. Zrelaksowani goście powoli szykują się do zabawy. Panna młoda zamieniła także welon na ozdobny wianek, który zdecydowanie dodawał jej uroku.

Zobacz także: Ślub Opozdy i Królikowskiego. Marina pokazała nogi w ultra mini. Delikatny błękit idealnie podkreślił jej urodę


Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×