Anna Wendzikowska nie kryje smutku po odejściu z „DDTVN”. Już zdradziła, czym się zajmie. Tylko, czy aby na pewno to zmiana na lepsze?

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska odeszła z pracy w Dzień Dobry TVN. Teraz wyjaśniła tabloidowi, jak będzie odtąd zarabiać. Oj, sporo tego!

Anna Wendzikowska pierwsze kroki stawiała jako aktorka. Z czasem zajęła się dziennikarstwem. Przez kilkanaście lat pracowała w Dzień Dobry TVNgdzie przeprowadzała wywiady z gwiazdami, w tym z hollywoodzkimi aktorami. Kilka dni temu weteranka prywatnej stacji przekazała, że kończy pracę w porannym formacie. 

To dla mnie trudny post… nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać… ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… we wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w @dziendobrytvn jak podsumować 15 lat? nie umiem, to mój najdłuższy związek – zaczęła wiadomość zamieszczoną na Instagramie

Do wpisu dodała kilka archiwalnych zdjęć i uzupełniła go:

Więc wrzucam kilka zdjęć, które pokazują jak bardzo kochałam robić to, co robiłam… a na końcu jedno z moich pierwszych zdjęć ze studia. niech to posłuży jako podsumowanie. i came a long way dziękuję! za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące – rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! i choć uroniłam kilka łez, wiadomo kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność. jestem wdzięczna przede wszystkim Wam, którzy mnie oglądaliście i wspieraliście przez te wszystkie lata… bez Was nie byłoby nic! pokornie proszę o Wasze wsparcie na kolejnych etapach mojej wędrówki.

Czym teraz zajmie się w życiu zawodowym?

Anna Wendzikowska zdradziła, jak będzie zarabiała

40-latka opowiedziała o tym w rozmowie z Faktem. Jak się okazuje, nie będzie mogła narzekać na brak pracy. Prowadzi firmy, pisze książkę i nagrywa podcast.

Mam dużo planów. Mam dwie marki, kończę książkę, od kilku miesięcy nagrywam kolejne odcinki podcastu, który wystartuje jesienią, wiec pustki nie odczuję. Będzie mi brakowało wywiadów z aktorami, bo uwielbiałam to, ale wierzę, że z tym nie żegnam się na zawsze. Czasem odrobina pustki jest potrzebna, żeby zrobić miejsce na coś nowego, bardziej spójnego ze mną – ujawniła dziennikarzom.

Jednocześnie nie kryła tego, że jest smutna z powodu rezygnacji z pracy w DDTVN.

Na pewno nie muszę się z tego otrząsać i nie zadaję sobie pytania „co dalej?”. To nie była emocjonalna decyzja, słucham intuicji i staram się za nią podążać. Żalu we mnie nie ma, ale trochę smutku tak, bo to było 15 lat mojego życia. Na pewno łezka kręci się w oku. Jednak jestem też świadoma, że nie można ruszyć w nową drogę bez porzucenia tej dawnej. Wierzę, że otworzą się nowe możliwości – dodała.

Na zakończenie powiedziała, że poprzednia praca była spełnieniem jej marzeń, lecz nie stanowiła podstawy domowego budżetu.

Będziecie śledzić kolejne projekty Anny Wendzikowskiej?


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Komentarze

 • Gość Weronika pisze:

  No kobieta sama się nie zwolniła to ją zwolniono a by zrobić miejsce babci Rozmajdanej tej skandalisce która nawet nie wie ile ma lat i jakie szkoły pokończyła to dopiero heca.Po trupach ale do celu takie jest jej motto.Ale znajdzie się ktoś kto z kolei ją wygryzie,kobieta ma swoje słabości nad którymi nie potrafi zapanować . Zresztą programy w których brała udział to bardzo słaba oglądalność więc długo nie zawita w tym programie.Zresztą co mnie to obchodzi i taknie oglądam programów z jej udziałem szkoda czasu na ten kicz.

 • Gość pisze:

  Zdrowia co to stwór to on jaki on no on ksiąze z bajki nie ma juz 5 lat skończył przedszkole i wie źe pieniądze rosną na drzewie ale wazne źe jest moda na kolczyk w nosie i tatoo stal i farbki kosztują nie kupujcie cukru a spadnie albo jedzcie do niemca jest po 3,50 akulturanizm i to tyle

 • Gość pisze:

  O czym piszesz o twojej matce i ojcu? Jeszcze na kolanach do nich wrócisz na

 • Gość pisze:

  No i powodzenia 🍀

 • Gość pisze:

  Dobrze, że ma apetyt na życie. Niech jej się wiedzie. Nie każdy musi pracować w telewizji. Myślę, że ten gest będzie z korzyścią dla niej i widzów.

 • Aga pisze:

  Dobra mina do złej gry. Niestety po odejściu Papci Dyrektora Edwarda M. Nie ona jedna straci posadkę w TVN tylko po co gadać że to jej decyzją . Decyzję podjęto po drugiej stronie a Anna musi się z tym pogodzić.

 • Bazyleusz pisze:

  Najbardziej rozbawił mnie tekst, że Anula pisze książkę 😄😄😄

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×