NewsyTo już pewne! Gosia Ohme zdradziła, na czym skupi się po odejściu z "DDTVN": "Realizuje potrzebę wolności i niezależności"

To już pewne! Gosia Ohme zdradziła, na czym skupi się po odejściu z "DDTVN": "Realizuje potrzebę wolności i niezależności"

Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme

23.06.2023 14:05, aktual.: 23.06.2023 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj z profilu Dzień Dobry TVN na Instagramie przekazano, że ze śniadaniówki odchodzi kilkoro dziennikarzy: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme i Małgorzata Rozenek (więcej tutaj).

Nie zabrakło podziękowań i docenienia ich zaangażowania:

Kończymy kolejny sezon “Dzień Dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem. @annakalczynskam, Andrzeju, @gosiaohme, to dzięki Wam widzowie rozpoczynali poranki z energią i uśmiechem.

Gosia początkowo nie komentowała tej informacji. Jej współpracownik Filip Chajzer w rozmowie z Plotkiem pozwolił sobie docenić jej wkład w program:

To była wspaniała przygoda, która właśnie dobiega końca, a koniec tak naprawdę jest początkiem. Gosia jest wspaniałym i dobrym człowiekiem, na którego zawsze mogłem i dalej mogę liczyć. Wiem, jakie ma plany zawodowe i są one trafione w dziesiątkę. Problemy zdrowia psychicznego to nasza codzienność. Żyjemy w stresie, napięciu, pod presją. Gosia jest psychologiem i wybitnym specjalistą. Ukierunkowanie się w stronę swojej specjalizacji to doskonały wybór. Trzymam kciuki i dziękuję za ten czas w moim życiu .

Małgorzata Ohme o tym, co teraz będzie robiła

Dziś Gosia oficjalnie potwierdziła, że nie będzie już dłużej występowała w DDTVN.

Tak, to prawda. Odchodzę z @dziendobrytvn i nie będzie mnie w wakacyjnych wydaniach ani też w nowym sezonie. Już od pewnego czasu czułam że, potrzebuję innego kierunku rozwoju, innej drogi. W swoim dna jestem psychologiem i chcę tworzyć więcej projektów, które pozwalają mi być bliżej ludzi i dla ludzi – zaczęła.

Ohme chce się teraz skupić na rozwijaniu swoich projektów związanych z psychologią. Nie tylko chodzi o jej portal, ale również o założony niedawno kanał w serwisie YouTube.

Ci, którzy mnie znają, wiedzą że od lat realizuje potrzebę wolności i niezależności, w życiu zawodowym także. Stworzyłam swój portal @ohme.pl , który od 8 lat kochają kobiety, 2 lata temu zbudowałam platformę wsparcia dla pracowników @mindgrampolska, która rozwija się bardzo dynamicznie i realizuje wartości pomagania w wsparcia w tych trudnych czasach. Przed chwila ruszył mój kanał Lajf Noł Makeup, który spotkał się z ogromnym wzruszeniem i tysiącem wiadomości od Was, dziękuję. Moje życie jest nieustająco piękną wędrówką, a zmiany tworzą tylko przestrzeń do nowego. Cieszę się na ten nowy czas – dodała.

Na koniec autorka wpisu zdobyła się na podziękowania pod adresem fanów i współpracowników:

Jestem wdzięczna za ostatnie lata w programie śniadaniowym, jestem wdzięczna ludziom, którzy go tworzą, ale moje serce już jest gdzieś indziej, życie jest gdzieś indziej. Dziękuję Wam za ciepłe słowa, przytulam Was mocno i wiem, że za chwilę spotkamy się na…innej choć wciąż tej samej ścieżce #dozobaczenia.
Krzysztof Skórzynski, Małgorzata Ohme
Krzysztof Skórzynski, Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także