NewsyAnna Wendzikowska po 15 latach odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Co się stało? Opublikowała oświadczenie

Anna Wendzikowska po 15 latach odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Co się stało? Opublikowała oświadczenie

Anna Wendzikowska odchodzi z DDTVN
Anna Wendzikowska odchodzi z DDTVN
Krystyna Miśkiewicz
04.08.2022 13:01

Anna Wendzikowska od lat jest związana ze stacją TVN. Dziennikarka regularnie pojawia się na antenie w programie śniadaniowym. Przez jakiś czas związana była także z TVP, grała prawniczkę w serialu M jak Miłość. Od dawna ma ona miano specjalistki w dziedzinie Hollywood. W Dzień Dobry TVN pojawiały się jej wywiady z gwiazdami komentarze na temat ich życia. Biegle posługuje się jeżykiem angielskim, dlatego ma za sobą mnóstwo rozmów z gwiazdami światowego kina. Przepytywała już między innymi Angelinę Jolie, czy Ryana Gosslinga. Na swoim koncie ma znacznie więcej wywiadów, a nawet kilka tematycznych książek.

Ania w dyskusjach z prasą wielokrotnie była pytana o sprawy związane z Hollywood i amerykańską kinematografią. Gwiazda odnajduje się też w macierzyństwie, ale też jako bizneswoman. Ponadto prężnie prowadzi konto w social mediach, w którym właśnie przekazała widzom smutne wieści.

Anna Wendzikowska odchodzi z Dzień Dobry TVN. Oświadczenie gwiazdy

Anna ma doskonały kontakt z fanami, których zgromadziła wokół siebie całkiem sporo. Pilnie śledzą oni jej zawodową karierę, ale też podpatrują w social mediach. Tam publikuje ona sporo postów związanych z życiem prywatnym i pracą. Właśnie przekazała internautom wiadomość, która złamie serca wielu widzów śniadaniówki. Okazuje się, że po 15 latach współpracy odchodzi z Dzień Dobry TVN.

W długim oświadczeniu przyznała, że jest to dla niej trudny dzień i nie potrafi w kilku słowach podsumować kilkunastu lat pracy na planie uwielbianego przez widzów programu.

To dla mnie trudny post.. nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać.. ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… we wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w @dziendobrytvn jak podsumować 15 lat? nie umiem, to mój najdłuższy związek.

Ania przyznała, że uroniła wiele łez i była bardzo związana z tym, co robi. Wywiady z gwiazdami były dla niej wielką przyjemnością. Podziękowała też fanom za ogrom wsparcia, które otrzymała przez te wszystkie lata obecności na antenie.

Więc wrzucam kilka zdjęć, które pokazują jak bardzo kochałam robić to, co robiłam.. a na końcu jedno z moich pierwszych zdjęć ze studia. niech to posłuży jako podsumowanie. i came a long way dziękuję! za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące - rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! i choć uroniłam kilka łez, wiadomo kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność ? jestem wdzięczna przede wszystkim Wam, którzy mnie oglądaliście i wspieraliście przez te wszystkie lata.. bez Was nie byłoby nic! pokornie proszę o Wasze wsparcie na kolejnych etapach mojej wędrówki.. - dodała.

Będziecie tęsknili za Anią w porannym programie? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, którymi dziennikarka podsumowała swoją pracę.

Obraz
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także