Anna Wendzikowska sama odeszła z „DDTVN”? Rozbudowana odpowiedź na to pytanie może nieźle zirytować zarząd stacji

Anna Wendzikowska sama odeszła z

Anna Wendzikowska sama odeszła z "DDTVN"? Znamy odpowiedź

Anna Wendzikowska pożegnała się z pracą w Dzień Dobry TVN. Teraz zdradziła, czy sama odeszła z pracy, czy została z niej wyrzucona. Co wyjawiła?

Anna Wendzikowska zaczynała karierę jako aktorka. Z czasem się przebranżowiła. Przez 15 lat pracowała w formacie Dzień Dobry TVNw którym prowadziła wywiady ze znanymi osobami z show-biznesu, w tym z zagranicznymi gwiazdami. Dziennikarka ma na koncie rozmowy z Angeliną Jolię Ryanem Goslsingiem. Dziś, w czwartek, dość nieoczekiwanie przekazała, że definitywnie żegna się z pracą na antenie komercyjnej telewizji.

To dla mnie trudny post… nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać… ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… we wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w @dziendobrytvn jak podsumować 15 lat? nie umiem, to mój najdłuższy związek – zaczęła wiadomość umieszczoną na Instagramie.

Po czym drobiazgowo uzupełniła:

Więc wrzucam kilka zdjęć, które pokazują jak bardzo kochałam robić to, co robiłam… a na końcu jedno z moich pierwszych zdjęć ze studia. niech to posłuży jako podsumowanie. i came a long way dziękuję! za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące – rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! i choć uroniłam kilka łez, wiadomo kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność. jestem wdzięczna przede wszystkim Wam, którzy mnie oglądaliście i wspieraliście przez te wszystkie lata… bez Was nie byłoby nic! pokornie proszę o Wasze wsparcie na kolejnych etapach mojej wędrówki.

Czy piękność sama zadecydowała o odejściu?

Anna Wendzikowska zdradziła, czy sama odeszła z TVN

Pod wpisem dziennikarki wywiązała się dyskusja. Wiele osób skierowało do idolki pytania. Jedna użytkowniczka wprost zapytała o to, czy Anna została zwolniona.

Paniu Aniu, to pani decyzja, czy tzw. poprawność polityczna za głoszenie swojego zdania, opinii…? – napisała.

Adresatka pytania pośpieszyła z udzieleniem odpowiedzi:

To była całkowicie moja decyzja i bardzo długo się z nią nosiłam, nie była ona łatwa, w idealnym świecie wolałabym, żeby było inaczej.

W świetle ostatnich odejść gwiazd z TVN nie jest to dobra wiadomość dla zarządu telewizji. Z pewnością wiele osób chciałoby, ażeby widzowie nie poznali kulisów rezygnacji Anny Wendzikowskiej. A wy co myślicie na ten temat?


Anna Wendzikowska sama odeszła z

Anna Wendzikowska sama odeszła z "DDTVN"? Znamy odpowiedź

Anna Wendzikowska na plaży

Anna Wendzikowska na plaży

Anna Wendzikowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Też kiedyś będziesz starym pudłem o ile już nim nie jesteś do Nela 07:50

 • Gość Nela pisze:

  Musiała Rozenkowej ustąpić.Stare pudło będzie się teraz produkować ze swoją pychą,próżnością i zarozumialstwem.

 • Gość pisze:

  Za długo na wakacjach była

 • Gość pisze:

  ps jak się dorobić kupic w lidlu aldim tesco po tirze wyngla chleba mąki wody cukru i jaj itd po 3zł w frankfurcie a sprzedac po 6 w słubicach i jest na kanikuły albo sprzedać kraj za taborety

 • Gość pisze:

  Zdrowia list od fanki to jak kumulacja w eurojaku 100 na frytki jest a gdzie kebab majonez ketchup sól pieprz oregano cola fanta nóź widelec a to dopiero obiad ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×