W małżeństwie Anny Starmach nie zawsze jest kolorowo. Gwiazda opowiedziała o problemach w relacji z mężem

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach opublikowała zdjęcie ze swoim mężem. Napisała szczerze o ich związku. Ogłosiła także kłótnię z Instagramem. Dlaczego?

Anna Starmach kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Gwiazda już pod koniec zeszłego roku pochwaliła się fanom szczęśliwą nowiną. Dodała rodzinny kadr na Instagramie, z którego mogliśmy dowiedzieć się, że razem z mężem, Piotrem Kuskiem, spodziewa się kolejnego dziecka. Małżonkowie od ponad dwóch lat są rodzicami uroczej Jagny.

W czwartek Ania podzieliła się z internautami zdjęciem z mężem, co nie jest częstym widokiem na jej profilu. Co napisała?

Anna Starmach na zdjęciu z mężem. Dlaczego pokłóciła się z Instagramem?

Mąż Anny Starmach jest biznesmenem i menadżerem w znanej firmie informatycznej. O swoim związku Ania mówiła w jednym z wywiadów.

Przez długie lata poszukiwałam bezpieczeństwa w związku. Piotrek jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Która mnie kocha i akceptuje niezależnie od moich różnych humorów, stresu. Jest wobec mnie bardzo wyrozumiały. Natomiast jest zupełnie ode mnie różny. Sprawia nam ogromną frajdę, że siedzimy oboje na tej samej kanapie i czytamy kompletnie inne książki. Każde z nas ma swoje życie, ale mamy też życie wspólne. Każde z nas ma własne pasje. Ja jestem mało sportowa, on jest bardzo sportowy. Ja gotuję, on je. Dogadujemy się.

W czwartek Starmach pokazała kolejne zdjęcie z mężem. Piotr Kusek jest wyższy od żony o 35 cm, więc ich wspólne fotki zawsze wyglądają ciekawie. Kadr był dla gwiazdy pretekstem, do ogłoszenia kłótni z Instagramem. Gwiazda zaprotestowała przeciw koloryzowaniu i idealizowaniu życia na portalach społecznościowych.

Ktoś powiedział: PARA JAK Z OBRAZKA. I to się zgadza. Piękny ten obrazek. I kocham mojego męża najbardziej na świecie ALE my też się sprzeczamy, miewamy ciche dni, często się nie zgadzamy i brakuje nam czasu dla siebie. Od jakiego czasu „kłócę się z instagramem”, albo inaczej: nie zgadzam się na propagowanie tu przypudrowanego idealnego życia. Takie nie istnieje. A to co naprawdę cenne tego pudru nie potrzebuje. Nie potrzebuje też nowych torebek, kaloryfera na brzuchu i doczepianych rzęs. Instagram to fajna „zabawka” ale to też krzywe różowe zwierciadło. Nie zapominajcie o tym i nie porównujcie się do idoli z milionem fanów. Nie warto. Warto się przytulić do tych, których kochacie.
Dobrego dnia! Przytulam- wasza Ania! – napisała.

Wpis Ani zebrał prawdziwy aplauz. Internauci obserwujący jej profil uważają, że nie dość, że Starmach ma racje, to do tego jej profil jest bardzo prawdziwy. Nawołują też do tego, żeby tylko autentyczne treści obserwować w mediach. Zgadzacie się?


Anna Starmach z mężem

Anna Starmach z mężem

Ania Starmach z mężem

Ania Starmach z mężem

Anna Starmach - Dzień Matki 2021

Anna Starmach - Dzień Matki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×