NewsyMąż Anny Starmach to wyyysoki przystojniak! Nie uwierzycie, ile centymetrów ich dzieli. "Wygląda przy niej jak żyrafa"

Mąż Anny Starmach to wyyysoki przystojniak! Nie uwierzycie, ile centymetrów ich dzieli. "Wygląda przy niej jak żyrafa"

Anna Starmach z mężem
Anna Starmach z mężem

15.11.2021 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Starmach, kucharka, autorka książek kucharskich i jurorka telewizyjna, urodziła się w 1987 roku w stolicy Małopolski. Ukończyła roczny kurs kucharski w Paryżu. Następnie pracowała w wielu prestiżowych restauracjach na terenie naszego kraju i we Francji. W 2010 roku wygrała konkurs "Gotuj o wszystko" na antenie Dzień dobry TVN. W kolejnych latach m.in. prowadziła program Pyszne 25, gdzie przedstawiała dania za 25 złotych. Na antenie RMF Classic prowadziła audycję Zdrowego dnia!. Największą rozpoznawalność zyskała jednak jako jurorka w programach emitowanych na antenie prywatnej stacji TVN – w MasterChef oraz MasterChef Junior.

W ostatnim czasie równie wiele dzieje się również w jej życiu osobistym. Starmach wyszła za mąż i urodziła dwoje dzieci. Jej mąż jest od niej sporo wyższy.

Mąż Starmach to przy niej gigant. Ile ma wzrostu?

Anna Starmach w 2017 roku wyszła za mąż za Piotra Kuska. Mężczyzna pracuje jako menadżer firmy informatycznej. Ich wspólnie zdjęcia możecie zobaczyć w przygotowanej przez nas fotogalerii. Jak widać, jest on sporo wyższy od swojej partnerki. Ostatnio Starmach powiedziała nieco więcej o jego wzroście w ramach sesji pytań i odpowiedzi (Q&A).

Jeden z fanów zapytał ją:

Jaka jest różnica wzrostu między Tobą a Twoim mężem?

Na co odpowiedziała ona:

Ponad 30 centymetrów.

Warto przy tym dodać, że sama Starmach też nie zalicza się do najniższych kobiet. Ile ma wzrostu?

Starmach ma 164 centymetry. Jej mąż musi mieć więc co najmniej 194. Piszemy "co najmniej", bo Ania innym razem stwierdziła, że jej mąż jest jeszcze wyższy. Nic dziwnego, że internauci piszą w komentarzach pod jej postami, że ukochany gwiazdy wygląda przy niej "jak żyrafa".

Jeszcze, gdy była w drugiej ciąży, dodała wspólne zdjęcie, w którego opisie napisała co nieco o różnicy w ich wzroście. Wyznała:

Już zaraz wielki brzuch, narazie wielki mąż! Często pytacie o różnice wzrostu między nami, to prawie 35 cm! Nie ukrywam, bardzo lubię te Piotrkowe 2 metry, i jego silne ramię na którym zawsze mogę się wesprzeć... Uwielbiam też, gdy tata bierze Jagienkę na barana, wtedy są dla mnie wyżsi od najwyższego szczyt.

Wspomnianą fotografię możecie zobaczyć poniżej.

Anna Starmach i jej mąż mają dwoje dzieci: Jagnę (ur. 2018) i Gustawa (ur. 2021). Niedawno jeden z internautów w niewybredny sposób zapytał ją, kiedy przyjdzie czas na kolejne dziecko. Pytanie, całkowicie słusznie, zezłościło celebrytkę. Odpisała mu:

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że pytania o kolejne dzieci są:A) nie na miejscuB) są pytaniami poważnymiC) to naprawdę nie na miejscu.

W pełni zgadzamy się z tym, że takie pytania nie są na miejscu. Śledzicie poczynania Starmach i jej męża? Co myślicie o tak dużej różnicy wzrostu między partnerami?

  • Ania Starmach z mężem
  • Anna Starmach podbiera ubrania mężowi
  • Ania Starmach
  • Ania Starmach przed porodem pokazała duży ciążowy brzuch
  • Zdjęcie z InstaStories Ani Starmach
  • Anna Starmach w sukni ślubnej z mężem - Piotr Kusek
  • Anna Starmach z mężem
[1/7] Ania Starmach z mężem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także