Ania Starmach pokazała pazurki. Pytanie o nienarodzone dziecko wywołało w niej mnóstwo złości. I wcale się nie dziwimy

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach urządziła sobie pogadankę z internautami. Jeden z nich wykorzystał okazję i zapytał, czy gwiazda MasterChefa planuje kolejne dziecko. Doczekał się ostrej reakcji. Co mu odpowiedziała?

Anna Starmach udowadnia, że macierzyństwo oraz kariera mogą iść ze sobą w parze. Na co dzień jest jedną z jurorek MasterChefa. Regularnie pojawia się więc na planie i podziwia umiejętności aspirujących kucharzy. Gdy wraca do domu, spełnia się w roli mamy. Wychowuje dwoje dzieci: Jagnę, która ma trzy latka oraz Gustawa, który dołączył do rodziny w tym roku.

Anna Starmach planuje kolejne dziecko? Ostra reakcja gwiazdy

Starmach przez lata obecności w mediach zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Pokazuje wybrane momenty z życia prywatnego, promuje zawodowe projekty, a także odpowiada na pytania, które nurtują jej fanów.

Niedawno zdradziła, że po dwóch ciążach zmaga się z poważnym problemem – ma bardzo osłabione włosy. Nie zamierza się jednak tym przejmować. Wręcz przeciwnie, zaplanowała akcję regenerację:

A dziś takie rozpuszczone, ale moje włosy po dwóch ciążach są w kiepskim stanie. Planuję jakąś akcję regenerację.

W piątek ponownie poprosiła internautów o zadawanie pytań. Znów nie zabrakło tych związanych z życiem prywatnym gwiazdy MasterChefa. Jeden z fanów Ani chciał się dowiedzieć, czy planuje coś zmienić w wyglądzie. Starmach odparła, że chociaż kiedyś o tym myślała, dziś lubi siebie taką, jaka jest:

Kiedyś myślałam, że to mam za małe, tego za dużo, to nie takie. Dziś myślę, że wszystko mam na swoim miejscu. Taka jestem, taką się lubię no i najważniejsze, wygląd jest sprawą drugorzędną. To nie znaczy, że nie jest ważny, ale są sprawy ważniejsze i to im poświęcam czas.

Anna Starmach zmierzyła się też pytaniem o kolejne dziecko. Gdy jeden z ciekawskich fanów zapytał ją, kiedy „3 skarbek”, w odpowiedzi mógł przeczytać:

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że pytania o kolejne dzieci są:

A) nie na miejscu

B) są pytaniami poważnymi

C) to naprawdę nie na miejscu.

Wcale się nie dziwimy, że gwiazda w taki sposób zareagowała.


Anna Starmach o trzecim dziecku

Anna Starmach o trzecim dziecku

Anna Starmach podbiera ubrania mężowi

Anna Starmach podbiera ubrania mężowi

Anna Starmach - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Starmach - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×