NewsyAnna Starmach opowiedziała o tym, ile zarabia w "MasterChef". Kwoty są tak bajońskie, że aż nie jest w stanie ich wydawać

Anna Starmach opowiedziała o tym, ile zarabia w "MasterChef". Kwoty są tak bajońskie, że aż nie jest w stanie ich wydawać

Anna Starmach
Anna Starmach
25.05.2022 18:00, aktualizacja: 18.08.2022 21:16

Anna Starmach lata temu zaczęła karierę w show-biznesie. Wtedy, dzięki konkursowi dla blogów kulinarnych, pojawiła się w kuchni Dzień Dobry TVN, a jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Talent został doceniony, przez co władze  stacji powierzyły jej pracę w swoich szeregach. Ania nie tylko pojawia się w kuchni śniadaniówki, ale jest również jurorką w programach kulinarnych. Tysiące widzów doceniają udział 35-latki w programie MasterChefUzdolniona kucharka nie żyje tylko i wyłącznie pracą.

W 2017 roku wzięła ślub z Piotrem Kuskiem. Para wychowuje dwoje dzieci: Jagnę, która ma cztery lata, oraz Gustawa, który dołączył do rodziny w ubiegłym roku. Anna perfekcyjnie łączy życie rodzinne ze sprawowaniem obowiązków zawodowych. Właśnie opowiedziała fanom o tym, ile zarabia i jak gospodaruje sporymi pieniędzmi, które zapewnia jej obecność w telewizji.

Anna Starmach o pieniądzach. Ile zarabia?

Gwiazda otworzyła się na tę kwestię w ramach Q&A na Instastory.

Ile zarabiasz – napisał tam do niej odważny internauta.

I dostał szczerą, choć nieco nieprecyzyjną odpowiedź:

Dużo. Dużo więcej niż wydaję. Z natury jestem osobą oszczędną, zarobione pieniądze inwestuję. Jedyną moją słabo.

Jak widać, zarabia ona tyle, że może sobie pozwolić na odkładanie pieniędzy, a z pewnością nie jest jedną z tych osób, które żyją "od pierwszego do pierwszego".

Ikona TVN-u wyjawiła też, jak łączy pracę i opiekę nad potomstwem:

Dbam o równowagę. Z wielu propozycji rezygnuję, umiem powiedzieć NIE, czas dla rodziny jest cenniejszy od wszystkiego. Teraz dużo pracuję, potem długo będę z dziećmi na wakacjach, jedziemy na Mazury.

Lubicie Anię Starmach?

  • Anna Starmach z mężem
  • Anna Starmach o rodzinie i pieniądzach
  • Anna Starmach o rodzinie i pieniądzach
  • Anna Starmach
  • Anna Starmach
  • Anna Starmach
  • Anna Starmach
[1/7] Anna Starmach z mężem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także