NewsyAnna Starmach poczuła święta i pokazała pełne namiętności kadry z mężem. Takie zdjęcia na jej profilu to prawdziwy rarytas

Anna Starmach poczuła święta i pokazała pełne namiętności kadry z mężem. Takie zdjęcia na jej profilu to prawdziwy rarytas

Anna Starmach z mężem
Anna Starmach z mężem
Elwira Szczepańska
16.12.2022 20:00

Anna Starmach od pięciu lat jest żoną Piotra Kuska. Małżonkowie wychowują dwoje dzieci, Jagnę, która urodziła się w 2018 roku i Gustawa, który dołączył do rodziny w 2021 roku.

Mąż Anny Starmach jest biznesmenem i menadżerem w znanej firmie informatycznej. O swoim związku Ania mówiła w jednym z wywiadów.

Przez długie lata poszukiwałam bezpieczeństwa w związku. Piotrek jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Która mnie kocha i akceptuje niezależnie od moich różnych humorów, stresu. Jest wobec mnie bardzo wyrozumiały. Natomiast jest zupełnie ode mnie różny. Sprawia nam ogromną frajdę, że siedzimy oboje na tej samej kanapie i czytamy kompletnie inne książki. Każde z nas ma swoje życie, ale mamy też życie wspólne. Każde z nas ma własne pasje. Ja jestem mało sportowa, on jest bardzo sportowy. Ja gotuję, on je. Dogadujemy się.

Fani Starmach wiedzą także, że mąż ich ulubienicy jest bardzo wysokim mężczyzną. Zresztą widać to na zdjęciach, które od czasu do czasu udostępnia Ania.

Nie ma tych fotografii zbyt wiele, ale jak zdradziła Starmach w jednej z rozmów, nie ma zamiaru afiszować się specjalnie ze swoim związkiem:

Jestem z Piotrkiem od lat i na samym początku ustaliliśmy, że nasz związek nie będzie publiczny. I tego się trzymamy. Nie zamierzam jednak ani Piotra ukrywać, ani się z nim afiszować. Jestem w związku z człowiekiem, którego kocham i tyle. Chyba o to chodzi w życiu, żeby znaleźć kogoś, kogo się kocha - mówiła kilka lat temu w wywiadzie dla Grazii.

W piątek na jej profilu pojawiły się rzadkie kadry, na których małżonkowie okazują sobie czułości.

Anna Starmach w czułych objęciach męża

Tuż przed świętami Ania zrobiła wielką przyjemność swoim fanom i pokazała zdjęcia z Piotrem. Pozują na tle wielkiej choinki i nie szczędzą sobie czułości.

Czy zawsze wiem co kupić pod ? Oj nie... A kto ma inaczej ręka do góry! Ja często kupuję rzeczy na ostatnią chwilę i często w ostatnim momencie szukam prezentowych inspiracji - napisała.

Takie zdjęcia to rzadkość na profilu Ani. Nic dziwnego, że post zasypały komentarze zachwyconych internautów. Piękna z nich para!

Obraz
Obraz
Anna Starmach - Dzień Matki 2022
Anna Starmach - Dzień Matki 2022
Anna Starmach
Anna Starmach
Anna Starmach - 4. urodziny córki
Anna Starmach - 4. urodziny córki
Ania Starmach z mężem
Ania Starmach z mężem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także