Szukaj

Angelina Jolie przeżywa drugą młodość: „Odkrywam siebie na nowo”. Gwiazda udzieliła bardzo osobistego wywiadu

Angelina Jolie w Hello

Angelina Jolie jest matką sześciorga dzieci. W ekskluzywnym wywiadzie dla magazynu Hello!, zdradziła, w jaki sposób ją rozpieszczają. Ujawniła, że ​​robią wszystko, aby czuła się wyjątkowo. Zobaczcie.

Angelina Jolie, to matka sześciorga dzieci, którymi, po rozstaniu z Bradem Pittem, w większości zajmuje się sama. Do tego jest bardzo zapracowaną kobietą, kręci filmy, spoty reklamowe, promuje produkcje, bierze udział w sesjach zdjęciowych, jednym słowem ma grafik napięty do granic możliwości.

Jak dzieci traktują Angelinę Jolie?

Niedawno ujawniła, że ​​jej kochające dzieci robią wszystko, aby zawsze czuła się doceniona i rozpieszczona. W wywiadzie dla Hello! mówiła o tym, że jej sześcioro dzieci: Maddox, 18, Pax, 15, Zahara, 14, Shiloh, 13, oraz Vivienne i Knox, 11, wiedzą, jak sprawić, by poczuła się wyjątkowo i zapewnić jej, żeby takie dni, jak Dzień Matki, były w pełni obchodzone.

W Dzień Matki moje dzieci robią mi śniadanie i zbierają kwiaty – traktują mnie jak kobietę – wyjawiła.

Powiedziała, że kobiety powinny stale pamiętać o tym, żeby o sobie nie zapominać, żeby nie mieć poczucia winy, kiedy robią coś tylko dla siebie.

Angelina Jolie w Paryżu

Wywiadu dla Hello! aktorka i działaczka humanitarna udzieliła, gdy była w Paryżu ze swoją matką chrzestną, brytyjską aktorką Jacqueline Bisset. Duet był w mieście, aby wydać Eau de Parfum Intense Mon Guerlaina, który zawiera nutę wanilii jako ulubionego składnika gwiazdy.

Wspaniale jest być z powrotem w Paryżu. Przypomina mi, że nie spędzam tu wystarczająco dużo czasu -powiedziała – Czasami jesteśmy gdzieś w naszym życiu i nie możemy sobie wyobrazić czegoś innego – nie zabieramy się z tego miejsca. Ale kiedy jestem w Paryżu, czuję się jak inna osoba – i jestem ciekawa po tej strony siebie. Tu jest tak pouczająco.

Wizyta Angeliny w tym kraju jest bliska jej sercu, to tam urodziła bliźniaki – zbiega się to również z prezentacją dla prasy filmu promocyjnego perfum, nakręconego przez nagradzanego Oscarem Emmana Lubezkiego w nowym domu Angeliny w Kambodży.

Zobacz: Angelina Jolie przyłapana bez makijażu w intymnej sytuacji! Czy na zdjęciu, zrobionym ukradkiem, wciąż wygląda jak ideał?

Angelina Jolie w Paryżu. Sesja dla Hello!

Angelina Jolie w Paryżu. Sesja dla Hello!

Angelina Jolie – reklama Guerlain

Aktorka współpracę z Guerlain rozpoczęła w 2017 roku. Ma duży wpływ na ostateczny kształt spotów. Chciała, żeby były bardzo osadzone w kobiecej rzeczywistości. Nową reklamę nagrała w swoim domu w Azji.

Pierwszy film Mon Guerlain został nakręcony w moim domu we Francji. Dla tych nowych perfum, biorąc pod uwagę ich siłę i nasze rozmowy na temat kobiecości, wolności i dokonywania odważnych wyborów, mój nowy dom w Kambodży wydawał się naturalnym środowiskiem. Moja Fundacja [Maddox Jolie-Pitt] ma siedzibę w Kambodży od 17 lat i moim marzeniem było mieszkać w tej części świata. Film rozgrywa się w domu, który w końcu tam zbudowałem.

Nowa woda perfumowana Intens, to czwarty zapach Mon Guerlain.

Lubię je wszystkie inaczej – powiedziała zapytana, jak ten zapach ma się do innych – Właśnie wyrzuciłam je wszystkie w pokoju hotelowym i starałam się wybrać ulubiony, ale nie mogłam. Zawstydza mnie bogactwo posiadania tych różnych wersji; nie wiesz, które ubrać na dzień lub na noc. Jednak ten nowy wydaje się silniejszy.

Zobacz: Naga Angelina Jolie wije się zmysłowo w pościeli! Ta reklama poruszyła już całym męskim światem! [WIDEO]

Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Nowy rozdział w życiu Angeliny Jolie

Angelina Jolie z pewnością czuje, że otwiera się dla niej nowy rozdział życia. Jej syn, Maddox, niedawno rozpoczął studia w Korei Południowej. Jest po rozstaniu z Bradem Pittem. Niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem reżyserów, a o kontrakty z nią zabiegają najwięksi. Angelina mówi, że dało jej to nową perspektywę:

Kiedy twoje dzieci są małe, czujesz się bardziej mamusią. Kiedy są nastolatkami, zaczynasz przypominać siebie jako nastolatkę. Widzisz, jak chodzą do klubów punkowych i zastanawiasz się, dlaczego ty tego już nie możesz. Jestem w tej zabawnej chwili, w której odkrywam siebie na nowo.

Zobacz: Angelina Jolie i Bradley Cooper przyłapani z dziećmi w Disneylandzie! Tabloid: “Brangelina 2.0”

Angelina Jolie zabrała dzieci na premierę filmu Netflixa

Angelina Jolie z dziećmi

Jakie wartości Angelina Jolie przekazuje swoim dzieciom?

Zapytana o wartości, których uczy swoje dzieci, Angelina odpowiedziała:

Uprzejmość, wobec innych i dla siebie. Ważne jest, aby być pokornym, poznać wolność, którą masz i czym zostałeś pobłogosławiony, i żeby upewnić się, że pomagasz innym. Zawsze pamiętaj też o swoim miejscu – wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy swoje słabe strony. Jesteśmy maleńkimi kawałkami w znacznie większym świecie. Moje dzieci są silnymi osobowościami, ale wciąż mają otwarty umysł. Staram się dawać im przykład i być życzliwym i łaskawym, jak moja matka. Kochającą oraz tolerancyjną. Ale kiedy trzeba walczyć, to należy walczyć. Musimy przygotować następne pokolenie, ponieważ na świecie dzieje się tak wiele. Pracuję nad programem edukacyjnym dla dzieci z BBC. Liczymy na nasze dzieci, dlatego musimy im zapewnić odpowiednią wiedzę i wsparcie.

Kibicujecie Angelinie?

Zobacz: Syn Angeliny Jolie przyłapany na pierwszych zajęciach! Jak odnalazł się wśród rówieśników?


Angelina Jolie w Hello

Angelina Jolie w Hello

Angelina Jolie w Paryżu. Sesja dla Hello!

Angelina Jolie w Paryżu. Sesja dla Hello!

Actress and United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR) Special Envoy Angelina Jolie with her son Maddox are seen as she sends him off to university this still frame obtained from August 21, 2019 social media video in Songdo, South Korea

Actress and United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR) Special Envoy Angelina Jolie with her son Maddox are seen as she sends him off to university this still frame obtained from August 21, 2019 social media video in Songdo, South Korea. INSTAGRAM @XX_EFU/via REUTERS. ATTENTION EDITORS - THIS IMAGE HAS BEEN SUPPLIED BY A THIRD PARTY. MANDATORY CREDIT. NO RESALES. NO ARCHIVES. MUST CREDIT INSTAGRAM @XX_EFU.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×