NewsyAngelina Jolie przyłapana bez makijażu w intymnej sytuacji! Czy na zdjęciu, zrobionym ukradkiem, wciąż wygląda jak ideał?

Angelina Jolie przyłapana bez makijażu w intymnej sytuacji! Czy na zdjęciu, zrobionym ukradkiem, wciąż wygląda jak ideał?

Angelina Jolie makijaż
Angelina Jolie makijaż
Aneta Błaszczak
18.08.2019 16:50, aktualizacja: 18.08.2019 20:55

Angelina Jolie od lat uchodzi za najpiękniejszą gwiazdę na świecie. Miliony kobiet robią cuda, by choć w najmniejszym stopniu przypominać seksbombę, która niegdyś uwiodła samego Brada Pitta. Aktorka podczas publicznych wystąpień zawsze wygląda jak z katalogu – perfekcyjny makijaż, którego podstawą są podkreślone pomadką w kolorze burgunda usta, gwiazdorskie okulary, dobrze skrojone kreacje i odpowiednio dobrane dodatki z najwyższych półek. A jak Jolie prezentuje się na co dzień?

Na początku tygodnia do mediów trafiło zdjęcie Angeliny przyłapanej na pokładzie samolotu linii American Airlines. Gwiazda, podczas lotu do Londynu, prezentowała się nienagannie, a z relacji załogi wiemy, że "była bardzo miła". Podobnie wrażenie zrobiła na jednym ze zwiedzających galerię sztuki w Los Angeles, w której pojawiła się 15 sierpnia.

Angelina Jolie przyłapana bez makijażu

Turysta z Filipin spotkał aktorkę, gdy ta, wraz ze swoim przyjacielem, podziwiała wystawę prac, których bohaterami są osoby ciemnoskóre. Jolie podczas wizyty w miejscu, w którym obowiązywał zakaz robienia zdjęć, miała na sobie strój w swoim ulubionym, czarnym kolorze. Na zrobionym ukradkiem zdjęciu, uwagę przykuwa przede wszystkim twarz gwiazdy. Tym razem możemy podziwiać, jak Angelina Jolie wygląda bez makijażu i z nieułożonymi włosami.

Gdy spacerujesz, a tu nagle widzisz Angelinę Jolie. Była uśmiechnięta i życzliwa – relacjonuje szczęśliwiec, który miał okazję zobaczyć gwiazdę na żywo.
Angelina Jolie bez makijażu
Angelina Jolie bez makijażu

Widok nieumalowanej Angeliny zwala z nóg. 44-letnia laureatka Oscara, pomimo upływającego czasu, wciąż może pochwalić się piękną, promienną cerą, prawie niewidocznymi zmarszczkami, pełnymi ustami i hipnotyzującym spojrzeniem.

Jak ona to robi, że wciąż wygląda tam samo dobrze, a może i lepiej?

  • Angelina Jolie bez makijażu
  • Angelina Jolie bez makijażu
  • Angelina Jolie przyłapana na pokładzie linii American Airlines
  • Angelina Jolie w sesji dla Elle
  • Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain
  • Angelina Jolie na spotkaniu ONZ
  • Stylizacja Angeliny Jolie ze spotkania w Londynie
  • Stylizacja Angeliny Jolie ze spotkania w Londynie
[1/8] Angelina Jolie bez makijażu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także