Szukaj

Andrzej Duda pochwalił się koszyczkiem wielkanocnym! Przepych? Będziecie zaskoczeni

Andrzej Duda pochwalił się wielkanocnym koszyczkiem i złożył swoim fanom życzenia świąteczne. Jak prezentuje się zawartość koszyczka prezydenta i Pierwszej Damy? Będziecie nieźle zaskoczeni! 
Andrzej Duda pokazał koszyczek wielkanocny

Wiosna to nie tylko czas wzmożonych treningów przed nadejściem sezonu bikini i pierwszych przyjęć na świeżym powietrzu. To również okres, w którym świętujemy Wielkanoc. Tyczy się to wszystkich wychowanych w przeważającej w Polsce religii – gwiazdy i ich fani przygotowują się do świąt, chodzą do kościoła ze święconką, dekorują domy i godzinami przesiadują w kuchni, szykując wielkanocne przysmaki. Dotyczy to również Andrzeja Dudy i jego rodziny. Choć na co dzień jest głową państwa, w święta, jak wszyscy inni, jest po prostu ojcem i mężem spędzającym cudowny czas z bliskimi.

Prezydent na swoim oficjalnym Instagramie pochwalił się zdjęciem zaskakująco skromniutkiej święconki. Podczas gdy koszyczki znanych i lubianych przypominają niekiedy luksusowe eksponaty z witryny wnętrzarskiego sklepu, prezydent miał naprawdę zwyczajny koszyczek. Przystrojony, ale bardzo subtelnie. W środku tradycyjne pisanki, kiełbasa, szynka, sól, mała babeczka i bułka.  Przy okazji Duda życzył też Internautom wesołych świąt:

Proszę, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych rodzinnego ciepła, słońca i miłej atmosfery. ????#wielkanoc#święcenie

A wy czego życzycie prezydentowi i jego rodzinie? 😉

Zobacz: Jak Agata Duda wygląda bez makijażu? Znana stylistka wytknęła Pierwszej Damie wielkie błędy jej medialnego looku!

Zobacz: Agata Duda w bardzo trudnej sytuacji. Otwarty list od nauczycieli z liceum, w którym pracowała, wywołał skandal!

Zobacz: Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!


Czy lubisz Święta Wielkanocne?

×