W wiele osób nie mogło pojawić się we Francji. Dlatego w dużej ilości polskich miast zorganizowano strefy kibica. Swoje strefy mieli również politycy. W ogrodach należących do Kancelarii Premiera Biało-Czerwonych dopingowała premier Beata Szydło. Nie pozazdrościła jej także Głowa Państwa. Andrzej Duda wraz z Agatą Dudą również mentalnie wspierali naszą kadrę. W pięknych okolicznościach przyrody towarzyszyła im także cała gromadka dzieci, która tuż po strzeleniu bramki mocno wtuliła się w Parę Prezydencką. Małżonkowie również podzielili entuzjazm małych kibiców.
Przyznajemy, że to całkiem miły widok. :)