Szukaj

Adele została blondynką! Powalająca metamorfoza. Teraz ma włosy jak Beyonce

Adele

Adele

Adele nie tylko spektakularnie schudła, ale postanowiła także zmienić fryzurę. Wygląda zupełnie inaczej, Naprawdę trudno ją poznać.

Adele przez cztery lata była żoną Simona Koneckiego. Chociaż wielu myślało, że to związek na zawsze, ich drogi się rozeszły. Gwiazda nie rozpaczała, skupiła się na sobie i swoim synku. Zawalczyła o zdrowie i nową sylwetkę, zadziwiając świat.

W niespełna rok schudła ponad 30 kilo. W połowie 2019 roku przeszła na specjalną dietę, którą ułożyła dla niej słynna brazylijska trenerka personalna, Camila Goodis. Zaczęła się zdrowo odżywiać, zrezygnowała ze spożywania alkoholu i ograniczała ilość wypijanej kawy, a efekty są spektakularne. Wygląda tak, że trudno ją poznać.

Od momentu, w którym Adele wzięła się za siebie, bardzo rzadko udziela się  w mediach społecznościowych, ale kiedy już coś wstawia na Instagram, to wywołuje to prawdziwą falę komentarzy – tak jak dzisiaj, kiedy podzieliła się fotografią w całkiem nowej, zaskakującej fryzurze.

Adele ma nową fryzurę

Wielbiciele talentu Adele nie mogą się doczekać jej nowej płyty. Piosenkarka ma na swoim koncie trzy krążki. Na każdym z nich znalazła się cała masa hitów – Rolling in the Deep, Someone Like You, czy utwór Skyfall, który mogliśmy usłyszeć w filmie o Jamesie Bondzie. Od 5 lat fani z utęsknieniem czekają na jej kolejny materiał. Wstępnie kolejny krążek był zaplanowany na wrzesień tego roku, ostatnio w sieci pojawiły się jednak doniesienia, że ze względu na pandemię koronawirusa gwiazda zdecyduje się przełożyć jego premierę na kolejny rok. Na pytanie jednego z niecierpliwych fanów o to, czy nowa płyta już wkrótce, Adele odpowiedziała.

Oczywiście, że nie. Koronawirus się nie skończył. Jestem na kwarantannie. Noś maskę i bądź cierpliwy.

Wielbiciele wokalistki polują także na nowe zdjęcia idolki. Dzisiaj zostali usatysfakcjonowani i zszokowani jednocześnie. Na profilu na Instagramie Adele podzieliła się fotografią, na której trudno ją rozpoznać. Nie dość, że maksymalnie odchudzona, to jeszcze w zupełnie nowych włosach. Teraz może się pochwalić długimi blond lokami i wygląda zupełnie jak Beyonce.

Jak się domyślacie, pod postem nie brakuje komentarzy zszokowanych fanów piosenkarki. Mnożą się komplementy, a także niezmiennie pytania o nową płytę.

Jak wam się podobają nowe włosy Adele?


Adele ma nową fryzurę

Adele ma nową fryzurę

Adele odpowiada na komentarz o nowej płycie

Adele odpowiada na komentarz o nowej płycie

Adele pochwaliła się talią osy

Adele pochwaliła się talią osy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×