Wirtualna Polska

Adele spektakularnie schudła. Jak tego dokonała? Sprawdziliśmy

Adele spektakularnie schudła. Jak tego dokonała? Sprawdziliśmy

Adele - jak schudła

Adele przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w show-biznesie. Schudła w rok 30 kilogramów! Wiemy, jak tego dokonała.

Wirtualna Polska

Adele kilka lat temu zmieniła swoje życie. Rozwiodła się z mężem Simonem Koneckim, i zabrała się za swoje zdrowie. Obecnie wygląda obłędnie. Wiemy, jak tego dokonała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Adele bardzo schudła. Jak tego dokonała?

Adele rozpaliła światowe media, kiedy pojawiła się publicznie, prezentując swoją nową, smukłą sylwetkę.

Podobno zrzuciła wagę po zastosowaniu wyczerpujących filmów treningowych o wysokiej intensywności Joe Wicks’a – trenera personalnego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Z doniesień The Sun wynika, że skupiła się na poceniu i utracie wagi podczas treningów z wieloma filmami z Body Coach, Joe.

Adele, podobno zwróciła się też o pomoc do trenera gwiazd Daltona Wonga, który współpracował z Jennifer Lawrence.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W nieautoryzowanym wywiadzie dla People piosenkarka przyznała, że ​​odmówi współpracy z każdym, kto kazał jej schudnąć.

Nawet gdy podpisywałam umowę, większość branży wiedziała, że ​​jeśli ktoś odważy się powiedzieć:„Schudnij”, nie będą ze mną współpracować – wyjawiła.

Wirtualna Polska

Wszystko się jednak zmieniło, bo gwiazda po raz pierwszy zaprezentowała swoją nową, zabójczą sylwetkę podczas urodzinowej imprezy Drake’a, która odbyła się w Goya w Hollywood.

Zobacz: Adele ekstremalnie schudła i wygląda jak seksbomba! Gwiazda była największą sensacją na urodzinach Drake’a

Jaką dietę zastosowała Adele?

Twierdzi się, że piosenkarka dokonała przeglądu swojego reżimu fitness i diety za pomocą reformatorskich pilatów, diety Sirtfood, ograniczając cukier i ćwicząc na siłowni.

Adele, która żartowała, że ​​„płacze, ale poci się” pokazała zdjęcie na swoim Twitterze, .

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W czerwcu 2019 roku twierdzono, że gwiazda, która w kwietniu rozstała się z mężem Simonem Koneckim, podjęła się reformatorskiego pilatesu z Aydą Field i dało jej to nowe życie. Klasa Reformer Pilates pomaga poprawić postawę, elastyczność i równowagę, a także ma świetną strategię odchudzania. To wszystko jest entuzjastyczne potwierdzane dzięki celebrytom z listy Adele, w tym Jennifer Aniston, Kate Winslet i Madonnę. Źródło powiedziało The Sun:

Adele bawi się i uważa to za swój priorytet w tej chwili, podobnie jak bycie mamą Angelo. Uwielbia swój nowy system ćwiczeń i to naprawdę działa na nią. To bonus, że zmieniła się trochę. Jej koledzy cieszą się, że się rozluźnia i nie ma w niej nic oprócz dobrych uczuć. Ma nowe życie.

Wirtualna Polska

Natomiast w 2016 r. źródło poinformowało Daily Mail, że Adele, straciła na wadze dzięki diecie Sirtfood i planowi fitness trenera Pete’a Geracimo – którego klientami są David Hasselhoff i Kim Cattrall.

Dieta zalecana przez pana Geracimo zachęca odchudzających się do jedzenia pokarmów roślinnych, takich jak jarmuż i gryka, zwanych aktywatorami sirtuiny, które tłumią apetyt i aktywują „chudy gen” organizmu.

Mówiąc do The Sun o poprawie formy, piosenkarka powiedziała:

Zwykłam pić 10 filiżanek dziennie z dwoma kostkami cukru w każdej, więc spożywałam 20 cukrów dziennie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przyznał również, że jej zmniejszenie spożycia cukru – które wcześniej było potrójnym zalecanym dziennym limitem cukru dla kobiet – również dało jej przypływ witalności.

Teraz go nie używam i mam więcej energii niż kiedykolwiek – dodała.

Wirtualna Polska

Ale choć ujawniła, że drastycznie zmniejszyła ilość spożywanego cukru, Adele – która urodziłą Angelo w 2012 r. – przyznała Rolling Stone w 2015 r., że nigdy całkowicie nie pozbawi się słodyczy.

Tak więc ewidentnie Adele zabrała się za i, korzysta ze sprawdzonych programów treningowych, zrezygnowała z cukru i stosuje odpowiednią dietę. Potwierdza się fakt, że na sylwetkę trzeba ciężko pracować.

Adele – Brit Awards 2022, kreacja: Giorgio Armani

Adele – Brit Awards 2022, kreacja: Armani Privé

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
adele_261548663_277728544319126_3137215431971847390_n Adele na imprezie promującej płytę(1)

Adele na imprezie promującej płytę

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×