Szukaj

Anna Wendzikowska czaruje w sukience z sieciówki na każdą kieszeń. Internautki zachwycone

Anna Wendzikowska w sukience w groszki

Anna Wendzikowska w sukience w groszki

Anna Wendzikowska poranki w DDTVN prowadzi ze swojego domowego biura. Podczas niedawnej relacji wystąpiła w pięknej brązowej sukience w groszki. Skąd i za ile ją kupiła? Fanki zachwycone.

Anna Wendzikowska podczas kwarantanny nadaje ze swojego domowego biura. Zaglądamy do jej mieszkania, ale także podziwiamy jej stylizacje. Nikt nie nosi sukienek tak jak ona. W niedawnej relacji zadała szyku brązową sukienką w groszki. Fanki są zachwycone, bo mogą się ubrać tak jak idolka za niewielkie pieniądze. Gdzie i za ile można nabyć ciuszek?

Anna Wendzikowska w brązowej sukience z sieciówki

Anna Wendzikowska cały czas spędza w mieszkaniu, razem z córkami i z partnerem, w zamknięciu oddaje się różnym aktywnościom, podobnie jak wielu z nas – bawi się z dziećmi, sprząta, wspomina. Od czasu do czasu publikuje fotografie, dzięki którym możemy podejrzeć, jak mieszka, a także przebiera się za ukochane aktorki czy też odgrywa sceny z filmów.

Od niedawna także z domu wykonuje swoją pracę i z widzami DDTVN łączy się ze swojego mieszkania. Podczas niedawnej relacji zachwyciła internutki brązową sukienką w groszki z falbankami.

  • Świetna sukienka. Uwielbiam drobne groszki. Skąd to cudeńko?
  • Pięknie pani wygląda. Skąd ta sukieneczka.
  • Świetnie się Pani prezentuje w tej sukience – pisały obserwujące.

Spieszymy z odpowiedzią. Mimo że Ania ma słabość do ubrań od znanych projektantów, tym razem wybrała sukienkę z sieciówki. Model, który ma na sobie, pochodzi z Sinsay’a i kosztuje zaledwie 79,90. Można wyglądać jak Wendzikowska i nie nadszarpnąć zanadto domowego budżetu.

Zobacz także: Anna Wendzikowska ma sąsiada tyrana: „Krzyczy na żonę i bije psa”. Gwiazda nie pozostała obojętna


Anna Wendzikowska w sukience z Sinseya

Anna Wendzikowska w sukience z Sinseya

Anna Wendzikowska w sukience z Sinseya

Anna Wendzikowska w sukience z Sinseya

Sukienka Sinsay

Sukienka Sinsay

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×