Sandra Kubicka o ślubie Karoliny Pisarek. Tylko nam zdradziła powód, dlaczego się na nim nie pojawiła mimo zaproszenia [WIDEO]

Sandra Kubicka, Karolina Pisarek, Roger Salla

Sandra Kubicka, Karolina Pisarek, Roger Salla

Sandra Kubicka wypowiedziała się dla nas o ślubie Karoliny Pisarek. Dlaczego się na nim pojawiła? A jak ocenia obecność kamer na weselu modelki?

10 czerwca uczestniczka programu Top ModelKarolina Pisarek, wzięła ślub z Rogerem Sallą. Uroczystość odbyła się w bajkowej scenerii w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów w powiecie węgrowskim. Panna młoda wybrała kilka kreacji, a po jedną z nich poleciała aż do Barcelony. Na ślubie i weselu gościła cała plejada gwiazd polskiego show-biznesu.

Wśród nich zabrakło Sandry Kubickiej. Modelka w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, dlaczego nie pojawiła się na ślubie swojej koleżanki po fachu.

Sandra Kubicka o ślubie Karoliny Pisarek

Rozmówczyni zaczęła od złożenia gratulacji nowożeńcom.

Gratuluję im wesela i miłości. I tego, że odnaleźli siebie. Miłość jest najważniejsza.

Czy ona sama zaprosiłaby na swój ślub kamery?

Nie. Na pewno nie zaprosiłabym kamer na swoje wesele, bo jednak to jest bardzo prywatny moment. Nie widziałam nigdy takiego ślubu wśród gwiazd na świecie lub wśród celebrytów. Jedyny, który widziałam to pary królewskiej na którym były kamery. Ale to chyba tylko jedyny. Wszędzie- gdzie nie otworzę telefon, gazetę to widzę coś o tym ślubie, więc hucznie było.

Sandra oceniła następnie suknię ślubną koleżanki.

Bardzo ładne. Proste, z klasą, piękne sukienki.

Zapytaliśmy ją też o opinię na temat ślubu Britney Spears.

Karoliny ślub przyćmił ślub Britney Spears jeśli chodzi o ilość nagłówków. O ślubie Britney nie miałam szansy przeczytać nic, poza tym widziałam tylko zdjęcia, że jej były mąż, z którym była 17 godzin w związku był na ziemi zaaresztowany, więc tylko tyle z tego widziałam. Ale fajnie, że ludzie odnajdują miłość. To jest najważniejsze- miłość. A w jaki sposób ludzie się tym obnażają i pokazują to już jest ich sprawa. Ja chyba nie miałabym takich emocji na swoim ślubie aby od razu udzielać wywiadu.

Jak się okazało, Karolina zaprosiła Sandrę na swój ślub, ta jednak się nie pojawiła:

Zostałam zaproszona. Natomiast napisałam Karolinie, że nie pojawię się, ponieważ mam inne plany i już od dawna, od trzech miesięcy wiedziałam, że będę musiała być w Łodzi na konferencji twórców, gdzie Prezydent Miasta Łodzi wręczała mi nagrodę. Napisałam to Karolinie. Ale cieszę się, że miała piękny ślub i życzę im dużo miłości.

Co wy na to?


Sandra Kubicka. Telekamery 2022

Sandra Kubicka. Telekamery 2022

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Komentarze

 • Gość Babcia pisze:

  Jakie przykre że Goni nie zaprosiła.Przeciez Gonia bywa na imprezach milionerów.Moze nie umie się zachować,ale to tylko atrakcja dla gości i mediów.

 • GośćAla pisze:

  Dobrze że wyjaśniła innymi planami bo już ludzie pisali że jej Pisarek nie zaprosiła bo już nie są w jednej agencji !

 • Gość pisze:

  Bardzo ładnie Kubicka się wypowiedziała !Ile ludzi każdy ma inny gust! !Jedni lubią prosty ,skromny ślub a inni z pompą i fajerwerkami !Najważniejsze żeby młodzi się kochali i szanowali !

 • Gość pisze:

  Ojej to przykre że Sandra się nie pojawiła na ślubie Karoliny

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×