Szukaj

Małgorzata Socha w „Tańcu z gwiazdami 10” kibicuje aż dwóm parom! Zdradziła nam swoich faworytów [WIDEO]

Kto wygra Taniec z gwiazdami 10? Małgorzata Socha wskazała swoich faworytów! Wiemy, komu kibicuje gwiazda Przyjaciółek. Stawia na dwie pary. Ma ku temu ważne powody.
Małgorzata Socha, Taniec z gwiazdami, komu kibicuje?

Małgorzata Socha, Taniec z gwiazdami, komu kibicuje?

Lada chwila wystartuje 10. edycja Tańca z gwiazdami w Polsacie. Producenci ujawnili już wszystkie jedenaście par. Wśród faworytów wymieniani są Barbara Kurdej-Szatan i Reni Jusis. Wielu uważa, że to właśnie one zawalczą w finale o Kryształową Kulę? Czy tak się stanie? Na pewno gdyby o wynikach miała decydować Małgorzata Socha, ostateczny jego skład wyglądałby zupełnie inaczej.

Zobacz: “Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już wybrano następczynię Justyny Żyły. Faktycznie tańczy aż tak źle?

Komu Małgorzata Socha kibicuje w Tańcu z gwiazdami?

Aktorka w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, komu kibicuje w Tańcu z gwiazdami. Gwiazda bez dłuższego zastanowienia wskazała swoich faworytów. Są nimi najbliższe jej osoby, z którymi ma, bądź miała okazję współpracować na planach filmów, seriali czy telewizyjnych shows.

Małgorzata Socha chciałaby, żeby główna nagroda powędrowała w ręce Barbary Kurdej-Szatan lub Adama Adamonisa, czyli aktora-tancerza, który w programie partneruje modelce, Sandrze Kubickiej.

To będzie wyjątkowa edycja. Są takie dwie osoby, za które trzymam kciuki. To oczywiście Basia Kurdej-Szatan i jeszcze tańczy Adam Adamonis, z którym w „Przyjaciółkach” gramy. Adaś gra mojego byłego męża. Jest świetny. Jest fantastyczny, jest dowcipny, szalenie inteligenty, przystojny. A co najlepsze, okazało się, że jest fantastycznym tancerzem, oprócz tego, że jest aktorem. I Adaś będzie tańczył, ale jako tancerz. Gdzieś tutaj jestem rozdarta, bo rzeczywiście i Basia i Adaś, ale trzymam kciuki, zobaczymy – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Chociaż grafik Małgorzaty Sochy pęka w szwach, gwiazda zapewniła, że będzie oglądać każdy odcinek nowej edycji Tańca z gwiazdami:

Myślę, że będę oglądać. Wszyscy musimy oglądać. Basi mąż też tańczy, będą emocje, będzie się działo na pewno.

A Wy macie już swoich faworytów?

Zobacz: “Taniec z gwiazdami”: Spot już w sieci, a w nim tańczące pary! Chyba mamy już faworyta! [WIDEO]

Kiedy startuje Taniec z gwiazdami 10?

Pierwszy odcinek 10. edycji Tańca z gwiazdami Polsat wyemituje 13 września o godzinie 20.05. Następne wydania zobaczymy w każdy kolejny piątek o tej samej porze.


Barbara Kurdej-Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan - Taniec z gwiazdami

Sandra Kubicka - Taniec z gwiazdami

Sandra Kubicka - Taniec z gwiazdami

Małgorzata Socha w Tańcu z gwiazdami 7 w TVN

Małgorzata Socha w Tańcu z gwiazdami 7 w TVN

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×