Szukaj

Sandra Kubicka w „Tańcu z gwiazdami” zatańczy z gwiazdą największych polskich seriali! Do obsady programu dołączył nowy tancerz!

Z kim Sandra Kubicka zatańczy w Tańcu z gwiazdami? Producenci show ujawnili nazwisko tanecznego partnera ślicznej modelki. To aktor, który doskonale jest znany widzom serialu Przyjaciółki.
Sandra Kubicka, Taniec z gwiazdami

Sandra Kubicka, Taniec z gwiazdami

Praca na planie nowej edycji Tańca z gwiazdami wre! Znamy już pełną listę gwiazd, które zawalczą o Kryształową Kulę. W gronie potencjalnych zwycięzców znajdują się m.in.: Reni Jusis, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Miller, Rafał Szatan, Ola Kot, Sandra Kubicka i Damian Kordas. Producenci show sukcesywnie odkrywają kolejne karty. W sobotę rano przekazali kolejną wiadomość, która postawiła na nogi nie tylko fanów tanecznego widowiska, ale też widzów Przyjaciółek Adam Adamonis, został nowym tancerzem rozrywkowego show Polsatu.

Zobacz: Kto z kim zatańczy w “Tańcu z gwiazdami”? Tabloid dotarł do listy par!

Aktor zadebiutuje w nieznanej dotąd roli. 40-latek, który ukończył kilka szkół tanecznych, w 10. edycji zawalczy o Kryształową Kulę w duecie z Sandrą Kubicką. Gwiazdy już teraz intensywnie ćwiczą na sali treningowej, z nadzieją, że za swoje taneczne popisy otrzymają wysokie noty u jurorów i wsparcie od widzów w postaci SMS-ów, które są niezbędne do udziału w kolejnych etapach programu.

Będzie ogień na parkiecie! – zapewniają producenci „Tańca z gwiazdami”.

Internauci duet Adamonis-Kubicka przyjęli z wielkim entuzjazmem. W komentarzach możemy przeczytać m.in. takie oto opinie:

  • Ale mega para.
  • Będzie się działo.
  • Oby był dobrym tancerzem i doprowadził Sandrę do finału.
  • To będzie super duet.

Z kim para będzie rywalizować o główną nagrodę? Jak dotąd Polsat ujawnił następujące duety: Kamil Kuroczko i Magda Bereda, Damian Kordas i Janja Lesar, Ola Kot i Tomasz Barański.

Zobacz: Znamy nową gwiazdę “Tańca z gwiazdami”! Polsat ściągnął go z zagranicy! Co za przystojniak

Kim jest Adam Adamonis – aktor i tancerz?

Adam Adamonis w 2007 roku ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Zagrał w wielu popularnych produkcjach, oprócz Przyjaciółek, mogliśmy oglądać go w O mnie się nie martw, Pensjonat nad rozlewiskiem, Prawo Agaty czy Na dobre i na złe. Raczej nie trzeba nikogo przekonywać do jego talentu aktorskiego. A jak jest z tańcem?

40-latek przez wiele lat był związany z różnymi szkołami tańca, organizacjami, gdzie propagował autorski program nauczania. Jako pedagog zajmuje się rozwojem osobistym, poprzez ruch i taniec (dzieci i dorosłych). Uczy tańca, jako sposobu poznania siebie i dzielenia się z innymi. Jego inspiracje płyną z szerokiego zainteresowania psychologią, medycyną wschodnią, sztukami walk oraz z wpływów twórców nowych metod improwizacji.

Poprzez nowy sposób bycia ze swoim ciałem, spontaniczny taniec, pozwolenie sobie na improwizację i autentyczne spotkanie z drugim człowiekiem odkryłem drogę łączącą nas poprzez ruch z procesem życia, z własną siłą i indywidualnością – wyznał Adamonis w jednym z wywiadów.

 

Czy Adam zagrozi Rafałowi Maserakowi i Janowi Klimentowi, i wygra swój pierwszy Taniec z gwiazdami? O tym przekonamy się już za kilka tygodni.

Zobacz: Legenda TVP odrzuciła propozycję udziału w “Tańcu z gwiazdami”! Po jej słowach zrobi się głupio większości gwiazd show Polsatu


Z kim Sandra Kubicka zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Z kim Sandra Kubicka zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Adam Adamonis – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Adam Adamonis – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Adam Adamonis - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Adam Adamonis - wiosenna ramówka Polsatu 2017

×