Szymon Hołownia startuje na prezydenta. Czy może liczyć na głosy gwiazd? Zdania są mocno podzielone

Szymon Hołownia - czy ma szansę na prezydenta?

Szymon Hołownia - czy ma szansę na prezydenta?

Wybory prezydenckie 2020 – Szymon Hołownia ma szansę wygrać? Najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń, ale czy zagłosują na niego gwiazdy? O to zapytała nasza reporterka. Opinie są mocno podzielone.

Szymon Hołownia podjął – być może – przełomową decyzję dla swojej dalszej kariery. Dziennikarz postanowił pożegnać się z widzami TVN-u, opuścił obsadę Mam talent i ogłosił swoją gotować do objęcia funkcji prezydenta Polski. Żeby tak się stało, musi wygrać wybory prezydenckie, które odbędą się prawdopodobnie jesienią 2020 roku (oficjalna data na razie nie jest znana).

Jak Szymon wypada w najnowszych sondażach? Bardzo dobrze. Według wczorajszych badań, były gwiazdor może liczyć na poparcie 16% Polaków, czyli znacznie większe, niż przed kilkoma tygodniami, gdy swój głos chciało na niego oddać niecałe 10%. Czy wśród potencjalnych głosujących znajdą się gwiazdy show-biznesu?

Szymon Hołownia prezydentem? Gwiazdy komentują, czy zagłosują

Nasza reporterka zapytała Mirosława Zbrojewicza i Qczaja o to, czy zagłosują na Szymona Hołownię w wyborach prezydenckich. Odpowiedzi padły skrajnie różne.

Na mój na razie jeszcze nie. Dla mnie on się objawił dopiero niedawno jako kandydat na prezydenta. Teraz strasznie dużo pracuję, więc nie śledzę różnych rzeczy i nie wiem, jaki Szymon Hołownia ma program. Ale jeżeli mówię, że na razie jeszcze nie, to ze zwróceniem uwagi na słowo na razie. Nie wiem jak będzie. Mam swojego kandydata, ale to jest kwestia nie osoby, do której ja się przywiązałem, tylko raczej programu i tego, co chcieliby zmienić. Myślę, że jeżeli Szymon Hołownia będzie chciał wywrócić istniejący teraz porządek, to wtedy mu przyklasnę i będę się zastanawiał, może tak – powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Mirosław Zbrojewicz.

Szymon Hołownia chce zostać prezydentem Polski

Qczaj natomiast bardzo mocno wierzy w swojego kolegę:

Muszę powiedzieć, że póki co nie znam innych kandydatów, ale szanuję Szymona za wiele rzeczy. Szanuję go za to, że uruchomił zbiórkę pieniędzy na telefon zaufania dla młodzieży, który niestety został zamknięty. Więc jeżeli taki człowiek robi takie rzeczy, to jak najbardziej mój głos i moje serce ma.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

Zobacz: Szymon Hołownia już szykuje się do wyborów prezydenckich. Właśnie podjął przełomową decyzję


Szymon Hołownia - Dzień Dobry TVN

Szymon Hołownia - Dzień Dobry TVN

akpa20131130_talent_mb_3888

scena z: Tomasz Kabis, Marcin Prokop, Szymon Hołownia, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Qczaj – Futro z misia

Qczaj – Futro z misia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×