Marta Manowska to teraz naczelna kusicielka TVP! Jej metamorfoza to zasługa banalnej diety [WIDEO]

Marta Manowska, jak schudła?

Marta Manowska, jak schudła?

Marta Manowska – dieta i sport zmieniły jej sylwetkę. Do tego doszła nowa fryzura, modne stylizacje i efekt jest piorunujący. Prowadząca The Voice Senior zdradziła naszej reporterce swój przepis na smukłą figurę. Jest bardzo prosty, a pozwala uzyskać oszałamiające rezultaty. 

Marta Manowska przez ostatni rok przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda TVP sporo schudła, zmieniła fryzurę i zatrudniła stylistkę, która odpowiada za wizerunek największych gwiazd (m.in. Małogrzaty Rozenek). Zmiany już po kilku tygodniach były widoczne gołym okiem. Dziś prezenterka błyszczy na salonach wśród gwiazd niczym diament w koronie w królewskiej.

Nowy wizerunek dodał Marcie pewności siebie, a władze TVP postanowiły powierzyć jej kolejne zadania. Manowska wyrosła na czołową gwiazdę stacji. Prowadzi nie tylko flagowy show, jakim jest Rolnik szuka żony, ale też świetnie sprawdza się w roli gospodyni Sanatorium miłości i The Voice Senior.

[wp_quiz id=”1024″]

Marta Manowska: metamorfoza prezenterki. Jak schudła?

W czym tkwi sekret metamorfozy ulubienicy widzów? Marta Manowska w rozmowie z naszą reporterką podzieliła się swoim przepisem na świetny wygląd.

Ćwiczeń było bardzo dużo. Były ćwiczenia z Ewą Chodakowską, był pilates. Potem zaczęła się tak intensywna praca, że niestety te ćwiczenia były głównie w pracy. To jest tak, że takie tempo życiowe na pewno ma na to wpływ.

Marta Manowska chudnie do bikini

Marta Manowska

Aby uzyskać tak fenomenalne efekty, Marta musiała przejść na dietę i zrezygnować z niektórych swoich ulubionych potraw.

Na pewno jest dbałość o odżywanie. Może jakaś monodieta, ale to rzadko. Ja jestem wegetarianką od 5 lat. Bardzo to szanuję. Odżywiam się delikatnie. Dobrze się tak czuję, przy takim wzroście jak mój. Teraz mi bardzo podpasował ryż naturalny i to chyba bardzo dużo dobrego spowodowało. Mało glutenu, więcej warzyw.

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska w bikini

Gwiazda nie ukrywa, że niezwykle brakuje jej sportu, ale na chwilę obecną zwyczajnie nie ma czasu na regularne wizyty na siłowni.

Chciałabym wrócić do takiej aktywności. Żeby był czas na rower, na spacer. Nie trzeba biegać wyczynowo, może wyjść na spacer w aktywnym tempie i już jest dobrze.

Cała rozmowa poniżej.


Marta Manowska – zimowa ramówka TVP 2019

Marta Manowska – zimowa ramówka TVP 2019

Marta Manowska – pokaz Zaquad, maj 2019

Marta Manowska – pokaz Zaquad, maj 2019

scena z: Marta Manowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marta Manowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×