Exclusive"Myślę, że to ten jedyny". Marta Manowska ujawniła nam intymne szczegóły ze swojego związku. Z kim się spotyka? [WIDEO]

"Myślę, że to ten jedyny". Marta Manowska ujawniła nam intymne szczegóły ze swojego związku. Z kim się spotyka? [WIDEO]

Marta Manowska partner, dieta
Marta Manowska partner, dieta

10.01.2019 23:20, aktual.: 11.01.2019 04:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska o swoim partnerze. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała po raz pierwszy o swoim związku. Zdradziła, że trafiła na mężczyznę idealnego. Kim jest i jakie mają plany na przyszłość? Zobacz wywiad wideo.

Marta Manowska od początku swojej kariery przeszła niebywałą metamorfozę – schudła i zmieniła styl na o wiele bardziej kobiecy. Obecnie gwiazda zalicza się do grona najpiękniejszych wizytówek stacji TVP. O swojej przemianie opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Co za nią stoi?

Ja dbam o zdrowie. Zacznijmy od diety. Miłość bardzo pomaga, natomiast o zdrowie dbam na takiej zasadzie, że jestem wegetarianką od kilku lat, odżywiam się zdrowo. Staram się ruszać. Było bardzo dużo pracy teraz, więc praca też. Zresztą byłam na wikcie sanatoryjnym, na diecie wegetariańskiej, więc może to też tego efekty. A tak na serio, dobrze mi i się cieszę z tego ubytku.

Gospodyni Sanatorium miłości wyznała również, że jest zakochana. Gwiazda prawdopodobnie znalazła miłość życia. Marta otwarcie wyznała, że chce zestarzeć się u boku swojego wybranka. Kim jest jej partner?

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba  z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła.

Czyż to nie wspaniała historia?

  • Marta Manowska bez makijażu
  • Marta Manowska
  • Marta Manowska na Flesz Fashion Night 2018
  • Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
  • Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu
  • Rolnik szuka żony finał. Na zdjęciu Marta Manowska
  • Marta Manowska -Jesienna Ramówka 2018
[1/7] Marta Manowska bez makijażu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także