Szukaj

Odchudzona Marta Manowska pokazała się półnago w szuwarach! Gwiazda TVP wygląda jak zmysłowa NIMFA!

Marta Manowska już niebawem poprowadzi nowy program muzyczny w TVP, zatem dziennikarka intensywnie pracuje nad swoją formą. Okazuje się, że gwiazda sporo schudła i w seksownym bikini wygląda jak Miss Polski!

Marta Manowska jest obecnie jedną z największych gwiazd TVP. Bez wątpienia dziennikarka stała się pupilką prezesa Jacka Kurskiego, bowiem regularnie otrzymuje od szefa nowe programy. Widzowie Manowską poznali za sprawą programów Rolnik szuka żony oraz Sanatorium miłości. Obecnie, według ustaleń Super Expressu, Manowska już niebawem poprowadzi The Voice Senior. Dziennikarka ma zarobić tym razem aż pół miliona złotych:

Marta jest warta takich pieniędzy. Nie zapominajmy też, że jest kuszona ofertami z innych stacji i ktoś może ją zwyczajnie podkupić, tym bardziej, że już kiedyś pracowała przy programach TVP – zdradził w rozmowie pracownik TVP.

The Voice Senior to nowa odsłona The Voice, jednak tym razem na podbój polskiego muzycznego rynku ruszają wyłącznie przebojowi seniorzy, którzy skończyli 60 lat. Nie wiadomo, kto zasiądzie w fotelach jurorskich. Media plotkarskie spekulują jednak, że w tej roli zobaczymy Marylę Rodowicz, Andrzeja Piasecznego, Majkę Jeżowską i Marka Piekarczyka.

Marta Manowska jeszcze oficjalnie nie potwierdziła rewelacji związanych ze swoim nowym kontraktem. Wiadomo jednak, że gwiazda w ostatnim czasie zabrała się za siebie i bardzo intensywnie zaczęła ćwiczyć na siłowni, wprowadziła także w życie restrykcyjną dietę, dzięki której sporo schudła. Efektem swojej metamorfozy Marta pochwaliła się na Instagramie, wklejając swoją seksowną fotkę w bikini:

Natura jest piękna. I może być pięknym kamuflażem – napisała.

Zdjęcie rozebranej Marty zrobiło ogromne wrażenie na jej fanach, nic w tym, dziwnego bowiem prezenterka pozuje w czarnym zmysłowym bikini. Choć zasłania się szuwarami i tak widać jej szczupłą nową sylwetkę.

Czekacie na jej nowy program?

Marta Manowska chudnie jak szalona! Gwiazda TVP ostro ćwiczy, aby olśnić świat w bikini!

Marta Manowska poprowadzi NOWY program w TVP! Zarobi na tym prawdziwą fortunę!

Marta Manowska prowadzącą “The Voice Senior”? Gwiazda tylko dla nas skomentowała doniesienia mediów: “To może być petarda” [WIDEO]

 


Czy Marta Manowska jest najpiękniejszą gwiazdą TVP?

×