Małgorzata Rozenek załatwiła pracę uczestniczce „Projektu Lady”. Uruchomiła znajomości i spełniła jej marzenie: „Myślę, że zostanę na dłużej”

Małgorzata Rozenek, Zuza z Projektu Lady

Małgorzata Rozenek, Zuza z Projektu Lady

Małgorzata Rozenek załatwiła pracę Zuzie z Projektu Lady. Gdzie i czym zajmuje się jej była podopieczna? O wszystkim opowiedziały naszej reporterce.

O tym, że Małgorzata Rozenek ma ogromne serce, mogliśmy przekonać się wielokrotnie. Gwiazda od początku swojej kariery wspiera organizacje charytatywne. Co roku osobiście kwestuje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dla której przekazuje szczególne pamiątki, cieszące się powodzeniem na aukcjach. Jedną z nich były naszyjniki wykonane z rodowego srebra, żywicy i tego, co najcenniejsze – oddechów prezenterki i jej ukochanego, Radosława Majdana.

Rozenek stara się pomagać jak największemu gronu potrzebujących. Szczególnie solidaryzuje się z kobietami w potrzebie. Od pięciu sezonów w ramach Projektu Lady podpowiada czupurnym nastolatkom, jak zmienić życie na lepsze. Razem z ekspertkami od etykiety uczy je dobrych manier i zmiany postrzegania samych siebie.

Na planie show Małgorzata nawiązała wiele przyjaźni. Aktywnie wspiera swoje podopieczne w dążeniu do spełnienia marzeń. Promuje ich projekty, a nawet uruchamia kontakty w branży, by zapewnić im lepszy start w nowe życie. Ostatnio przekonała się o tym piękna Zuza z 5. edycji hitu TVN7.

Małgorzata Rozenek załatwiła pracę Zuzie z Projektu Lady

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek pomogła Zuzannie Bergander znaleźć pracę marzeń. Jako ambasadorka marki ZoZo Design uznała, że to właśnie tam idealnie sprawdzi się w roli ekspedientki.

Zuza od początku Projektu Lady dała się poznać jako miłośniczka biżuterii. Teraz spełnia się jako ekspertka w tym zakresie. O szczegółach Małgorzata opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską:

Ja jestem ogromnie dumna i bardzo szczęśliwa z tego, że tak udało się stworzyć taką sytuację. Ale to jest właśnie dzięki niesamowitej mądrości obu pań [właścicielki firmy i uczestniczki „Projektu Lady” – red.], że Zuza znalazła pracę tutaj. Zuzanna tę pracę jej oferowała i naprawdę to pokazuje najlepiej, że Projekt Lady pomaga dziewczynom w zmianie swojego życia.

Zuzanna Anna Kamińska, właścicielka marki, opowiedziała nam, jaką pracownicą jest Zuza Bergander:

Miłość kwitnie. Bardzo lubię Zuzę. Jest przede wszystkim pracowita. Nie buntuje się, nie ma problemów żadnych. Myślę, że tak będzie. Podczas programu absolutnie się w niej zakochałam. Jestem bardzo zadowolona.

Sama Zuza też opowiedziała o swojej fusze:

Nie przypuszczałam, że to się wszystko tak potoczy. Jestem wdzięczna za każdą taką szansę, którą otrzymałam dzięki Projektowi Lady, ale to była tylko szansa. To, jak ją wykorzystałam, zależało tylko ode mnie. Myślę, że wykorzystałam ją w dobry sposób. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ZoZo. Pracuje mi się tu bardzo dobrze i myślę, że zostanę tutaj na dłużej.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Rozenek - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Zuzanna Bergander z Projektu Lady

Zuzanna Bergander z Projektu Lady

Zuzanna Bergander z Projektu Lady

Zuzanna Bergander z Projektu Lady

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bądźmy dla siebie życzliwi mili a tu wiecznie krytyka , trochę dobrego słowa

 • Leo pisze:

  Co siē stało Pani Małgosiu, wygląda Pani zupełnie inaczej. Nie poznałam Pani. Dużo poważniej.

 • Gość pisze:

  Wsadzi kilka K….ew komuś kto jej się nie spodoba i wyleci z pracy.

 • Gość pisze:

  Gonia ma wielkie serce?Ona coś daje gdy się jej to opłaca.A Zuza jest młodsza i może wykopie Gośke z interesu.To że jest opiekunką w tym programie to kpiny ze strony TVN.Mam nadzieję że wzorem Baśki K.zrobi o jedną awanturę za dużo i pozbędziemy się jej z mediów.

 • Gość pisze:

  Niech tej Rodzynkowej ktoś powie, ze twarzą to już powietrze może ciąć i jeszcze zanieczyszczać. Przecież ilość wypełniaczy i te gały aż wyłażące z orbit są jak u manekina. Ludzie, po co ją promować?

 • Gość Wanda pisze:

  Program Projekt Lady hit T.V.N.7 ale się uśmiałam przecież on ma bardzo słabą oglądalność dlatego go tak na różne sposoby Majdanowa promuje i tak to nic nie da ludzie nie chcą oglądać takiego gniota.Kobieto zgłoś się do tego programu jako uczestniczka oj wiele rzeczy by cię tam nauczono i oglądalność zaraz by się zwiększyła.

 • GośćIga pisze:

  Ta fima to dno oszustwo tandeta przeczytajcie sobie opinie właścicielki pasuje do Majdanowej masakra kto cos takiego promuje

 • Gośćpipin pisze:

  Rodzynkowa jest coraz bardziej obleśna.

 • Gość pisze:

  Ona Ekspedientka? Patrząc na jej prywatne foty, to ona garnie się do pracy w burdello.

 • GośćTytus pisze:

  Oj ta Zuzia to chyba Goni klimaty. Już dupsko pokazuje. No w końcu naukę pobierała u najlepszej hehehe

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×