Macierzyństwo zmieniło Maję Frykowską: „Dziś przede wszystkim myślę o swojej córce”. Jaką jest matką? [WIDEO]

Maja Frykowska córka

Maja Frykowska córka

Maja Frykowska zniknęła z mediów i w pełni poświęciła się życiu rodzinnemu. Jako młoda matka i osoba głęboko wierząca, jest zniesmaczona tym, co obecnie serwują media. Co oburzyło ją najbardziej?

 

Maja Frykowska zadebiutowała w 2002 roku, gdy wzięła udział w trzeciej edycji Big Brothera. Chociaż programu nie wygrała, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek reality-show w Polsce. Przez lata próbowała odciąć się od wizerunku skandalistki. Ukończyła z wyróżnieniem szkołę aktorską, zagrała w kilku serialach, dostała główną rolę w filmie Ostatni klaps i przeszła gigantyczną metamorfozę, nie tylko wizualną, ale także duchową.

Zobacz: Maja Frykowska padła ofiarą gwałtu. Ujawniła brutalne szczegóły po latach milczenia

Jak macierzyństwo zmieniło Maję Frykowską?

Frykowska, po niespełna 20 latach od swojego udziału w Big Brotherze, przyznaje otwarcie, że dzisiaj nie jest już słynną Frytką, która wywołała skandal namiętnym pocałunkiem w jacuzzi, a czuje się spełnioną matką i żoną:

Dzisiaj, z perspektywy osoby, która ma lat 41, nie boję się tego powiedzieć, że – będąc matką i żoną, mając zupełnie inną świadomość, inne wartości, inną odpowiedzialność – te granice są coraz mocniej przekraczane – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Nawrócona gwiazda jest zażenowana poziomem programów rozrywkowych, jakie obecnie emitowane są w polskiej telewizji. Z niepokojem przygląda się temu, czym obecnie ekscytują się media plotkarskie. Maja jest przeciwna zachowaniom lansowanym wśród młodzieży, nie popiera także pomysłu wprowadzenia edukacji seksualnej do szkoły podstawowej. Jako matka obawia się o przyszłość swojej córki:

To jest straszne, ludzie szukają coraz więcej innych doznań. To jest straszne, bo przez to nasze społeczeństwo próbuje zaskakiwać. Jestem pewna, że to nie jest ten kierunek, w którym powinniśmy iść, bo abstrahując od tych kontrowersyjnych sytuacji, to przynosi w późniejszym czasie dużo negatywnych przekazów. Dziś przede wszystkim myślę o swojej córce i myślę, że finalnie ci ludzie, którzy dzisiaj tak czy inaczej się zachowują, poniosą tego konsekwencje. To wchodzi w społeczeństwo. Uświadamianie dzieci o seksualności nie jest nam potrzebne. Ja nie do końca jestem za tym. Mnie interesują bardziej te wartości duchowe. To nie jest zgodne z tym, co mówi „Biblia”.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Ta sprawa szybko nie odejdzie. Maja Frykowska przerwała milczenie i ostro skwitowała swoją wizytę w “Dzień Dobry TVN


Maja Frykowska – Wielki Pokaz Mody z Recyklingu Anny Kubisz

Maja Frykowska – Wielki Pokaz Mody z Recyklingu Anny Kubisz

Maja Frykowska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Maja Frykowska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Maja Frykowska w Dzień Dobry TVN

Maja Frykowska w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×