Magda Stępień wpadła na Karolinę Pisarek na mieście. Jak ją potraktowała? W „Top Model” nie przepadały za sobą

Magda Stępień i Karolina Pisarek

Magda Stępień i Karolina Pisarek

Magda Stępień i Karolina Pisarek rywalizowały ze sobą w Top Model. Pierwsza odpadła przed finałem, druga otarła się o zwycięstwo. Jak dziś wygląda ich relacja? O to partnerkę Jakuba Rzeźniczaka zapytała nasza reporterka. Zobacz, co jej zdradziła.

Przez Top Model przewinęło się kilka osób, które na dłużej zagościły w show-biznesie. O sporym sukcesie może mówić Karolina Pisarek, która wyrosła na twarz TVN. Prowadzi kulisy Top Model, pojawia się na imprezach okolicznościowych i często gości w telewizyjnych shows. W maju wygrała ostatnią edycję Ameryki Express.

Karolina w programie TVN dotarła do finału, minimalnie przegrywając z Radkiem Pestką. Odcinek wcześniej swoją przygodę w popularnym widowisku zakończyła również Magda Stępień, o której kilka miesięcy temu znowu zrobiło się głośno, a wszystko to za sprawą związku z Jakubem Rzeźniczakiem, z którym spodziewa się pierwszego dziecka.

Magda Stępień o relacji z Karoliną Pisarek po Top Model

Magda i Karolina w Top Model nie szczędziły sobie kąśliwych uwag. Jak po programie wygląda ich relacja? O tym Stępień opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Okazuje się, że obie już dawno zapomniały o niesnaskach, jakie miały miejsce na planie show. Pisarek obdarzyła Stępień życzliwym spojrzeniem i uśmiechem.

Głównie śledzę karierę Karoliny Pisarek. Dla mnie jest to osoba, którą można podziwiać. Jak wiadomo sytuacja w programie pomiędzy nami nie była kolorowa, o czym dobrze wiemy, więc nie będę tutaj ściemniać, bo nic w internecie nie ginie. Ale teraz spotkałam ją kilka razy w Warszawie, albo na stacji benzynowej jak gdzieś jechałam, to zawsze mnie obdarzyła cudownym uśmiechem.

Magda jest dumna z osiągnięć Karoliny, która wystąpiła w kilku dużych kampaniach, a za zarobione pieniądze kupiła penthouse w Warszawie:

Zawsze jej mówiłam, że trzymam za nią kciuki i cieszę się, że osiąga takie sukcesy. Fajnie się na to patrzy i cieszę się, że miałam możliwość być z tą osobą w programie. Ona teraz wznosi się ku niebu, szybuje i może osiągnąć bardzo dużo.

Śmiało można swtwierdzić, że 5. edycja Top Model przyniosła nam najwięcej gwiazd, bo oprócz Stępień i Pisarek wzięły w niej udział Karolina Gilon, Jakub Kosel i Jagoda Judzińska.


Kto wygra Top Model 5? Karolina Pisarek (fot. TVN)

Kto wygra Top Model 5? Karolina Pisarek (fot. TVN)

Magdalena Stępień-Kolesnikow z Top Model 5 - wiek, wzrost, biografia, zdjęcia

Magdalena Stępień-Kolesnikow z Top Model 5 - wiek, wzrost, biografia, zdjęcia

Kto wygra Top Model 5? Karolina Pisarek (fot. TVN)

Kto wygra Top Model 5? Karolina Pisarek (fot. TVN)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×