ExclusiveKarolina Pisarek o "Top Model 9". Jedna uczestniczka szczególnie zwróciła jej uwagę: "Piękna, miła, mądra"

Karolina Pisarek o "Top Model 9". Jedna uczestniczka szczególnie zwróciła jej uwagę: "Piękna, miła, mądra"

Karolina Pisarek o Top Model
Karolina Pisarek o Top Model

11.10.2020 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek swoją zawrotną karierę zaczęła od udziału w programie Top Model. Co prawda show nie wygrała, ale zdecydowanie osiągnęła więcej niż Radek Pestka – zwycięzca piątej edycji, w której startowała. 23-latka wystąpiła w kampanii popularnej, włoskiej sieciówki, wzięła udział w pokazach mody w kraju i za granicą, a za zarobione pieniądze kupiła dwupoziomowy apartament w prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Karolina Pisarek o nowej edycji Top Model. Kto ją zachwycił?

W tym sezonie Top Model możemy oglądać Karolinę w roli mentorki, wspierającej uczestników na planie. Gwiazda służy im nie tylko dobrym słowem, ale też tłumaczy, jak wykonać trudne zadanie, by osiągnąć zadowalający efekt. Doskonale wie, przez co przechodzą finaliści, w końcu sama kiedyś była na ich miejscu. O tym, jak odnajduje się w swojej roli, opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Za wszystkich trzymam kciuki. Ta edycja jest mocna. Wszystkie twarze są piękne. Nie dziwne, że jury ma zagwozdkę, kto przejdzie dalej. Ja sama, będąc na planie widzę, że to jest bardzo mocna edycja. Wszyscy się starają, mają mocną osobowość i są otwarci. Czują kamerę i bardzo szybko się uczą. Będąc na planie, za kulisami przypominałam sobie, jak to było. Jestem tam po to, aby być dla nich, gdy chcą otrzeć swoją łzę. Tam nie ma kontaktu z rodziną, telefonu, internetu.

Szczególną uwagę ślicznej Karoliny zwróciła Weronika Kaniewska, która jest absolutnym objawieniem trwającego sezonu programu. Dziewczyna dostała Złoty Bilet, który pozwolił jej automatycznie awansować do czołowej 15.

Trzymam kciuki za Weronikę. Jest ona fajną, skromną dziewczyną. Widzę w niej ogromny potencjał na komercję, wybiegi, modeling. Będąc przy niej na planie zauważyłam, że robi ogromny postęp. To na nią zwróciłam największą uwagę.

Pisarek uważa, że Weronika zrobiła ogromne postępy od czasu castingu i zdecydowanie udowodniła, że Złoty Bilet nie był jedynie efektem dobrego pierwszego wrażenia.

Na początku nie wiemy komu dajemy Złoty Bilet. Nie wiemy, czy dana osoba się sprawdzi, czy jest dobra. Generalnie widzę ogromny postęp w Weronice i myślę, że Złoty Bilet jej się przydał. Nie tylko piękna, ale zdolna, miła, mądra dziewczyna, która życzy wszystkim dobrze.

Macie swoich faworytów?

Wieronika Kaniewska - Top Model 9
Wieronika Kaniewska - Top Model 9
Wieronika Kaniewska - Top Model 9
Wieronika Kaniewska - Top Model 9
Weronika Kaniewska - sesja na wysokościach, Top Model odcinek 6
Weronika Kaniewska - sesja na wysokościach, Top Model odcinek 6
Karolina Pisarek - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki
Karolina Pisarek - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także