ExclusiveKarolina Pisarek o relacji z Joanną Krupą. Tylko raz spotkały się na planie "Top Model". Tyle wystarczyło, by miała co wspominać

Karolina Pisarek o relacji z Joanną Krupą. Tylko raz spotkały się na planie "Top Model". Tyle wystarczyło, by miała co wspominać

Karolina Pisarek o relacji z Joanną Krupą
Karolina Pisarek o relacji z Joanną Krupą

03.11.2021 16:40, aktual.: 03.11.2021 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modeling, jak żadna inna branża, jest pełna rywalizacji. Wśród modelek bardzo często dochodzi do konfliktów i nieporozumień. Przykładem tego może być spięcie między Joanną Krupą a Karoliną Pisarek, o którym pisały niegdyś wszystkie portale. Ponoć obie panie poróżniły się na planie programu Top Model.

Według doniesień kolorowej prasy Krupa bała się, że młodsza koleżanka wygryzie ją z produkcji. Między kobietami doszło też do ostrej wymiany zdań. Starsza wiekiem i stażem modelka ostro stwierdziła, że zasługuje na szacunek i, że nie pozwoli sobie na takie lekceważące zachowanie ze strony mniej doświadczonej koleżanki. Jak potoczyła się ta sprawa?

Relacje między Karoliną Pisarek a Joanną Krupą

Karolina Pisarek swoją karierę rozpoczęła właśnie od programu Top Model. Dziewczyna wzięła udział w piątej edycji i dotarła aż do samego finału. Nie udało się jej się wtedy wygrać, ale i tak zaistniała w świecie mody i dziś współpracuje z najlepszymi agencjami. Kiedy jako nastolatka pojawiła się na castingu, od razu zachwyciła jury. Krupa stała się wtedy dla niej autorytetem i mentorem. Jednak z biegiem lat relacje te znacznie się zmieniły.

Była uczestniczka dostała od produkcji propozycje, aby poprowadzić program zza kulis. 24-latka podobno zapatrywała się na poprowadzenie całego programu, a nie tylko jego części. Nie spodobało się to Joannie Krupie, która była główną prowadzącą i przewodnicząca jury. Od tamtej pory zaczęto coraz częściej mówić o tym, że piękne panie wstąpiły na wojenną ścieżkę. Reporterce Jastrząb Post udało się dowiedzieć, jaki dziś stosunek mają do siebie obie panie.

Chyba ok. Widziałyśmy się tylko raz na planie i na tym pozostało. Było dobrze. Zbiłyśmy sobie nawet piątkę na koniec zadania w którym ja również miałam uczestniczyć.

Top Model to program, który otworzył drzwi do kariery, sławy i bogactwa wielu osobom. Jak będzie tym razem? Kto zdaniem Karoliny wygra obecną edycję?

Trzeba śledzić. Mocna edycja. I kobiety i mężczyźni są dobrzy. Myślę, że w tym roku, mimo tego, że w zeszłym roku wygrał mężczyzna to też wygra mężczyzna. Nie wiem dlaczego mam takie przeczucie.

Macie swojego faworyta bądź faworytkę?

  • Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10
  • Karolina Pisarek - Flesz Fashion Night 2021
  • Joanna Krupa na planie Top Model 10
  • Karolina Pisarek na evencie platformy Viaplay
  • Joanna Krupa w błękitnym kombinezonie
  • Karolina Pisarek
  • Joanna Krupa
  • Karolina Pisarek
[1/8] Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także