ExclusiveKarolina Pisarek ma chrapkę na przejęcie roli prowadzącej "Top Model"? Zdradziła, czy padła taka oferta

Karolina Pisarek ma chrapkę na przejęcie roli prowadzącej "Top Model"? Zdradziła, czy padła taka oferta

Karolina Piasrek, Joanna Krupa
Karolina Piasrek, Joanna Krupa

03.12.2020 07:40, aktual.: 03.12.2020 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek jest jedną z nielicznych uczestniczek Top Model, którym udało się na dłużej zaistnieć w świecie mody. Finalistka 5. edycji programu doskonale odnalazła się w zawodzie, idealnie wykorzystując 5 minut popularności, jakie dał jej program. Wzięła udział w kilku międzynarodowych kampaniach, wystąpiła w pokazach mody, a za zarobione pieniądze kupiła dwupoziomy penthouse w Warszawie. Urządziła go bardzo stylowo, czym pochwaliła się przed naszą kamerą.

Kariera Karoliny ma się świetnie. Spora w tym zasługa jej menadżerki, a prywatnie przyjaciółki – Małgorzaty Leitner, która dba o jej interesy. To ona stoi za kontraktem, jaki Pisarek podpisała z TVN-em. Od kilku sezonów modelka prowadzi specjalne wydania Top Model. Front Row, które można oglądać na platformie Player.pl. W cyklu emitowanym w internecie 23-latka zabiera widzów na backstage Top Model.

Karolina Pisarek chce zostać prowadzącą Top Model?

Jeszcze zanim ruszyła 9. edycja hitu TVN-u, pojawiły się plotki, że Karolina ma chrapkę na więcej, niż "tylko" relacjonowanie kulis programu. Mówiło się, że marzy się jej posada gospodyni i najchętniej widziałaby się na miejscu Joanny Krupy. Czy to prawda? Pisarek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wprost odniosła się do medialnych spekulacji.

Jeśli TVN kiedykolwiek wpadnie na taki pomysł, to będziemy wtedy myśleć. Natomiast nie mam takiej propozycji i lepiej nie gdybać, tylko przyjmować to, co jest faktem i jasnymi planami.

Młoda gwiazda zdradziła, że ten rok był dla niej bardzo dobry jeśli chodzi o jej karierę zawodową:

Szykują się ogromne kontrakty. Ten rok jeśli chodzi o moją karierę zawodową bardzo dobry. Zrobiłam ogromne kontrakty na całą Europę.

Nic dziwnego, że mając w kiszeni podpisane kontrakty z dużymi markami Karolina nie czuje zagrożenia ze strony Patrycji Sobolewskiej, finalistki ostatniej edycji Top Model:

To czysty komplement widzieć, że ktoś porównuje mnie do tak ładnej dziewczyny. Życzę jej jak najlepiej. Mam nadzieję, że jej kariera potoczy się dobrze i przeprowadzi się do Warszawy, i będzie to u niej kwitło.

Ciekawe, czym Karolina zaskoczy nas w 2021 roku… Cała rozmowa poniżej.

Zapis live'a z modelką:

Karolina Pisarek - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki
Karolina Pisarek - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki
Karolina Pisarek – Wielka Gala Gwiazd 2019
Karolina Pisarek – Wielka Gala Gwiazd 2019
Joanna Krupa – finał Top Model 1
Joanna Krupa – finał Top Model 1
Olga Kaczyńska, Anna Bałon, Joanna Krupa – finał Top Model
Olga Kaczyńska, Anna Bałon, Joanna Krupa – finał Top Model
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także