Katarzyna Bujakiewicz łamiącym głosem wspomina Annę Przybylską. Dopiero po trzech latach od śmierci Ani po raz pierwszy zabrała głos… [WIDEO]

Kasia Bujakiewicz o Annie Przybylskiej

Katarzyna Bujakiewicz wspomina Annę Przybylską

Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska przyjaźniły się przez wiele lat. Obie aktorki wspólnie pracowały, wspierały się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Ich przyjaźń była niezwykła, bo zarówno Kasia jak i Ania nie rywalizowały ze sobą i zawsze mogły na siebie liczyć. Połączyła je energiczność i szczerość. Jaką osobą w oczach Bujakiewicz była Przybylska?

Ona niczego nie udawała. Była taka sama dla ludzi w takich kontaktach codziennych jak i dla najbliższych. Ania była prawdziwa, była uśmiechnięta i radosna, pełna dużej energii i to nas do siebie zbliżyło. Ona nigdy nic nie udawała i zawsze była sobą, dlatego taką jaką ją znamy z ekranu i wystąpień medialnych, taka była na co dzień

Czy zdaniem Kasi, w dzisiejszym show-biznesie brakuje ludzi pokroju Ani? Szczerych, autentycznych i skromnych?

Na pewno wszystkim nam bardzo brakuje Ani, bo ta autentyczność jest teraz na wagę złota. Ona była tak nieprzeciętnie zdolną aktorką, a przy tym prawdziwym, fajnym człowiekiem, takim z tym szczerym uśmiechem, który jest na okładce książki.

Zapytaliśmy aktorkę o wspomnienie, które najbardziej zapadło jej w pamięć. Łamiącym się głosem odpowiedziała:

Nie jestem w stanie opowiadać o tym. Tych wspomnień jest naprawdę dużo i na drugą taką książkę. Zapraszam do przeczytania książki, tam takie rodzynki się znajdują z naszego wspólnego życia, a resztę zachowam dla siebie.

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz: Mama Anny Przybylskiej wspomina ostatnie chwile z życia córki: “Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka”

Kasia Bujakiwicz i Anna Przybylska były przyjaciółkami

Kasia Bujakiwicz i Anna Przybylska były przyjaciółkami


Kasia Bujakiewicz i Anna Przybylska były przyjaciółkami

Kasia Bujakiewicz i Anna Przybylska były przyjaciółkami

Kasia Bujakiwicz i Anna Przybylska były przyjaciółkami

Kasia Bujakiwicz i Anna Przybylska były przyjaciółkami

Anna Przybylska na premierze filmu

Anna Przybylska na premierze filmu "Sęp" (2013 r.) w kreacji Agnieszki Maciejak i Kasia Bujakiewicz w kreacji Łukasza Jemioła na premierze "Listów do M. 2"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×