ExclusiveJustyna Steczkowska w pięknych słowach wspomina Annę Przybylską: "Była mi bardzo bliska. Umawiałyśmy się, że..."

Justyna Steczkowska w pięknych słowach wspomina Annę Przybylską: "Była mi bardzo bliska. Umawiałyśmy się, że..."

Justyna Steczkowska wspomina Annę Przybylską w pierwszą rocznicę śmierci
Justyna Steczkowska wspomina Annę Przybylską w pierwszą rocznicę śmierci
Karol
05.10.2015 09:42, aktualizacja: 05.10.2015 19:04

Dzisiaj pierwsza rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Dokładnie rok temu aktorka przegrała walkę z nowotworem. Odejście gwiazdy pogrążyło w żałobie tysiące Polaków, a także przyjaciół i znajomych z show-biznesu. Anna Przybylska uchodziła za ciepłą, serdeczną i zawsze uśmiechniętą osobę, a najlepszym na to dowodem są wspomnienia gwiazd, które publikujemy od kilku dni.

Tym razem mamy dla Was wspomnienie Justyny Steczkowskiej. Artystka miała okazję nawiązać z Anną Przybylską bliską relację. Gwiazdy wielokrotnie spotykały się w pracy i prywatnie.

Bardzo przeżyłam śmierć Ani. Ona była mi bliska, spotykałyśmy się co jakiś czas w pracy. Uwielbiałam Ankę. Była tak urocza, pełna życia, zabawna, pełna dystansu do siebie. Każde spotkanie z nią to była fantastyczna przygoda. Uwielbiałam ją spotykać, tak po prostu...

Justyna Steczkowska zapraszała Annę Przybylską na swoje koncerty. Aktorka obiecywała, że kiedyś na pewno zasiądzie wśród publiczności, ponieważ bardzo ceniła twórczość Justyny:

Umawiałyśmy się, że wpadnie na mój koncert. Zawsze mówiła, że na pewno następnym razem, bo teraz to ma zdjęcia, teraz coś tam, teraz coś tam... Jak to Ania mówiła szybko. I żałuję, że w końcu nie zobaczyła mnie na koncercie, a ja nie miałam okazji zaśpiewać jej czegoś ze sceny, tak jak jej obiecałam. Wierzę, że jeszcze kiedyś się spotkamy
Rocznica śmierci Anny Przybylskiej
Rocznica śmierci Anny Przybylskiej
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także