Joanna Racewicz szczerze o nowej miłości. Gdy tylko usłyszała pytanie o partnera, była cała w skowronkach! To trzeba zobaczyć

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz dostała pytanie o nową miłość. Bardzo się ucieszyła. Udzieliła szczerej odpowiedzi. To naprawdę się ceni! 

Joanna Racewicz to jedna z twarzy Polsat News. Wcześniej pracowała w Telewizji Polskiej, lecz dziś nie szczędzi krytycznych słów publicznemu nadawcy. 12 lat temu jej życie wywróciło się do góry nogami. 10 kwietnia 2010 roku w wyniku katastrofy smoleńskiej zginął jej ukochany mąż – oficer Biura Ochrony Państwa Paweł Janeczek, który strzegł prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dziennikarka pielęgnuje pamięć o mężu i raz po raz pozwala sobie na publikowanie wspomnień na jego temat.

Świat już zawsze będzie uboższy, o Twój uśmiech, ciepło dłoni, iskrę w oku. Pusty bez „jestem, nawet jak mnie nie ma” i „wrócę do domu przed kolacją”. Książki odwykły od notek na marginesach, z koszul uleciał zapach skóry, Wyblakły zdjęcia i bilet w jedną stronę. Ściany odwykły od brzmienia głosu. Klucze w szufladzie do odległego domu. Niedokończona trudna rozmowa Ojcostwo przerwane w pół słowa. Okruchy na blacie w kuchni. Bezcenne ślady istnienia. Kochamy. Na zawsze J. i I. – w pięknych słowach napisała 1 listopada bieżącego roku.

Przez długi czas jedynym mężczyzną w jej życiu był syn, Igor. Dopiero niedawno w plotkarskich mediach pojawiły się spekulacje o tym, że weszła w nowy związek. Joanna nie zdecydowała się ich skomentować. Reporterka Jastrząb Post podczas ostatniego spotkania z gwiazdą zapytała ją o to, czy jest gotowa na nową miłość.

Joanna Racewicz o nowej miłości

Nasza rozmówczyni była bardzo enigmatyczna. Zasugerowała, że chce zachować prywatność i raczej nie chciałaby się chwalić nowym związkiem.

Moja prywatność jest moją prywatnością. Mój dom i moje gotowości są już tylko dla mnie.

Joanna przyznała, że jest wdzięczna za takie pytanie. Zdradziła powód.

Ale to miłe pytanie, bo wyglądam na kogoś, kto jest otwarty do świata. Uśmiecham się bardzo serdecznie i dziękuje za to pytanie.

Niezmiennie trzymamy kciuki za Joannę Racewicz.


Joanna Racewicz - Gala WP Kobieta Wszechmocne 2022

Joanna Racewicz - Gala WP Kobieta Wszechmocne 2022

Joanna Racewicz - Gala WP Kobieta Wszechmocne 2022

Joanna Racewicz - Gala WP Kobieta Wszechmocne 2022

Joanna Racewicz - Gala WP Kobieta Wszechmocne 2022

Joanna Racewicz - Gala WP Kobieta Wszechmocne 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piekna kobieta cudownie Pani wyglada

 • Gość pisze:

  Pani Joanno jaki mężczyzna tak na poważnie się panią zainteresuje przecież pani wygląda jak trans przykro to pisać ,ale taka jest prawda

 • Gośćjaga pisze:

  Pani Joanno, niech będzie pani zdrowa i szczęśliwa. Jak mam tylko możliwość w piątki to zawsze czekam na pania jak poprowadzi pani swój dyżur w programie polskiego radia. Dziękuję.

 • Pipi pisze:

  Pani Racewicz to piękna, mądra i wspaniała kobieta. Wypowiadają się źle pełne jadu, zakompleksione, zazdrosne i niespełnione bez kultury osoby.

  • Gość pisze:

   pipi!!!! czyli jesteś zakompleksiona,zazdrosna,niespełniona i bez kultury.Równiez sie wypowiedziałaś!!!!!

 • Helenn2 pisze:

  Hm niech zobaczy siebie w lustrze z rana beż makijażu….cyborg
  H

 • Ewka pisze:

  „Moja prywatność jest moją prywatnością. Mój dom i moje gotowości są już tylko dla mnie.”
  No naprawdę, uśmiałam się po pachy!Ona mówi o prywatności?!? 😂😂😂 Sprzedaje swoje życia codzienne na Insta i chronić chce prywatność? 🤣😅😆

 • Gość pisze:

  pani racewicz proszę na siebie spojrzeć z boku!!!!pani po każdym zabiegu zachwyca sie sobą patrząc wprost,ale z boku to porażka .Górna warga to skocznia, broda jak nos PINOKIA.. A czy pai znajdzie miłość? życzę,bo i charakter by się zmienił. Niby pani miła dla wszystkich,a naprawdę,gardzi pani innymi,pycha,próżność,narcyzm

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×