ExclusiveJoanna Racewicz o planach i prezentach świątecznych. "Chyba nie ma nic gorszego niż..." [WIDEO]

Joanna Racewicz o planach i prezentach świątecznych. "Chyba nie ma nic gorszego niż..." [WIDEO]

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
11.12.2023 22:12

Joanna Racewicz podczas spotkania dla kobiet zorganizowanego przez Ninę Kowalewską-Motlik wyznała, jak spędzi święta Bożego Narodzenia.

Joanna Racewicz o prezentach na święta

Czy jej zdaniem perfumy to jest dobry pomysł na prezent i czy pamięta prezent, który według niej był gafą?

Perfumy to dobry pomysł na prezent, pod warunkiem, że wiemy, że obdarowana osoba lubi ten zapach, bo nietrafiony prezent to nie jest najszczęśliwszy pomysł. Ja nie miałam niczego takiego, co musiałam potem zwracać albo udawać, że się cieszę jak się wcale nie cieszę. Wszystkie prezenty były raczej trafione - wyznała nam.

Joanna Racewicz o świątecznych planach

Jakie ma plany na święta?

Mam nadzieję, że uda nam się wyjechać z najbliższymi do ciepła, bo to co się dzieje za oknem, cóż... Rzeczywiście zima przypomniała o sobie i mamy taką zimę, jak z mojego dzieciństwa, bo zapomnieliśmy już o śniegu i o mrozie, więc my wybieramy się tam, gdzie może nie będzie choinek, ale jakąś ubierzemy - zdradziła.

A co z prezentami – na jakiej zasadzie są wybierane i kupowane, czy Joanna słucha przez cały rok o co np. prosi jej syn?

Mam taką zasadę, że do świąt szykuje się znacznie wcześniej i słucham czasem takich komunikatów między wierszami, albo czasem zadaje pytania gdzieś koło lipca czy sierpnia, to wtedy nie budzi podejrzeń, że właśnie szykuje się do wymyślania czy przygotowania prezentu dla tej osoby. Ale jeśli już to wiem, to wtedy zabieram się za realizację marzeń, bo chyba nie ma nic gorszego niż teraz zanurzenie się w tłumie, który jest w każdym sklepie, choć też rozumiem to świąteczne wzmożenie, jest w tym jakiś urok, ale ja jednak wolę szykować się krok po kroku - kontynuowała.

Jakie ma marzenia na nadchodzący rok?

Żeby był dobry, zdrowy, pomyślny, obfity, a szczegóły proszę pozwolić, że zostawię dla siebie - podsumowała.

Co wy na to?

scena z: Joanna Racewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Joanna Racewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także