Joanna Mazur wyjawiła swój przepis na sukces w „Tańcu z Gwiazdami”! To dzięki temu robi takie postępy! [WIDEO]

Joanna Mazur

Joanna Mazur

Joanna Mazur i Jan Kliment w 8. odcinku Tańca z Gwiazdami dwa razy zdobyli 30 punktów od jury. Niewidoma lekkoatletka wyjawiła swój przepis na sukces. Na czym skupia się każdego tygodnia, by wypaść lepiej? I czy czuje się już wygraną?

W ósmym odcinku Tańca z Gwiazdami Joanna Mazur i Jan Kliment swoim występem zachwycili jury, które zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego tańca przyznało im po 30 punktów. Od samego początku widzowie typowali, że to właśnie ona jest główną i najpoważniejszą kandydatką do wygranej, choć z oczywistych względów nie ma tak lekko, jak pozostali uczestnicy. Okazuje się jednak, że piękna partnerka Jana ma swój słodki sposób na pokonywanie własnych słabości. Co takiego robi, żeby rozwijać się w nowej dyscyplinie, jaką jest dla niej taniec i czy czuje się już wygraną?

W rozmowie z Jastrząb Post Joanna zdradziła, że liczy się dla niej realizacja małych celów, ale również wyjawiła nadzieję, że nie odpadnie z show zbyt szybko:

Ja realizuję małe cele. Tak jak powiedziałam wcześniej, każdy kolejny odcinek, każde kolejne wyzwanie, kolejny tydzień pracy, kolejne nowości, których muszę się nauczyć i też kolejny występ, w którym widzowie mogą poznać mnie, osobę z niepełnosprawnościami w zupełnie nowym odkryciu. Mam nadzieję, że ta droga się państwu podoba i zachęcam, żebyśmy jeszcze poszli razem.

Czy Joasia odczuwa już swoją popularność i zdarza jej się np. dawać autografy?

Zdarzają się takie sytuacje, to są naprawdę bardzo miłe rzeczy.

A Wy komu kibicujecie?

Zobacz: Jan Kliment ujawnił kolejne sensacje z życia Joanny Mazur! Okazuje się, że Polsat nie pokazał wszystkiego!

Zobacz: Joanna Mazur o nagłej utracie wzroku. Jako dziecko przeszła przez piekło! “Powiedziałam: «Koniec, dłużej nie dam rady»”

Zobacz: Niewidoma Joanna Mazur dostała piękne mieszkanie i sporo gotówki! Już wiadomo na co wyda pieniądze z internetowej zbiórki!


Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 8

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 8

Joanna Mazur

Joanna Mazur

Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×