Popek pierwszy raz tak szczerze skomentował swój udział w "Tańcu z Gwiazdami". "Czułem, że to jest mój koniec" [WIDEO]
Półfinałowy odcinek Tańca z Gwiazdami był niezwykle emocjonujący. Z programem pożegnał się Popek, który od początku był faworytem, choć dość niespodziewanym. Do walki o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych dojdzie już 11 maja - w szranki staną Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański oraz Beata Tadla i Jan Kliment.
Popek wyjawił w rozmowie z Jastrząb Post, że decyzja widzów nie była dla niego dużym zaskoczeniem. Sam przeczuwał, że jego chwile w programie są już policzone, ale satysfakcja ze zdobytego podium osłodziła gorycz porażki:
Ja się liczyłem, że mogę odpaść na tym etapie. Tym bardziej po tym, jak pomyliłem kroki jeszcze w pierwszym tańcu i czułem, że to jest mój koniec. Ale byłem na to przygotowany. W momencie kiedy to się wydarzyło, kiedy poplątały mi się nogi, ja już wiedziałem, że to jest mój koniec, ale cieszyłem się bardzo, że to stanąłem na pudle i zdobyłem trzecie miejsce.
Raper wyjawił nam również kogo widzi z Kryształową Kulą w dłoni!
Serce mówi, ze Beata, a rozum, że Katarzyna Dziurska. Co pierwsze jest, rozum czy serce?
Macie podobne typy?