Nana i Łukasz z „Hotelu Paradise 4” dotarli aż do finału: „Ja nie przyszłam po wygraną”. Zdradzili nam, czy nadal są razem [WIDEO]

Hotel Paradise 4. Nana i Łukasz

Hotel Paradise 4. Nana i Łukasz

Hotel Paradise 4 dobiegł końca. W finale o główną nagrodę walczyli Nana i Łukasz. Ostatecznie zajęli drugie miejsce. Czy nadal są razem? Zdradzili nam, co ich łączy. 

Hotel Paradise to program, który wzbudza mnóstwo emocji wśród widzów. Już pierwsza edycja cieszyła się sporą oglądalnością. Nie dziwi więc fakt, że pojawiły się kolejne. W poniedziałkowy wieczór byliśmy świadkami finału czwartej odsłony miłosnego reality show. W ostatnim odcinku nie brakowało wielu emocji. Spotkały się w nim dwie pary Nana i Łukasz, oraz Sara z Michałem. Głosy uczestników spowodowały, że zwyciężyła druga z wymienionych par, ale ku zaskoczeniu wszystkich kula została rozbita. Sara zdecydowała się wybrać pieniądze.

Nana i Łukasz wzbudzili ogromną sympatię widzów. Dobrali się już w pierwszym odcinku i razem dotarli aż do finału, co wcześniej nie udało się żadnej z par. Chociaż na samym początku zdawało się, że traktują program jako dobrą zabawę, to ich relacja z każdym dziem coraz bardziej się zacieśniała. Czy po programie nadal są razem?

Hotel Paradise 4. Czy Nana i Łukasz są razem?

Nana i Łukasz wyglądali razem zjawiskowo i widać było, że łączy ich prawdziwa chemia. Ich relacja była jednak nieco burzliwa. Na jakiś czas nawet się rozstali i deklarowali, że nie chcą do siebie wrócić. Ku wielkiemu zaskoczeniu ich uczucie w pewnym momencie odżyło na nowo.

Na jednym z rajskich rozdań wrócili do siebie i po tym nie szczędzili sobie czułość. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili, czy są zaskoczeni przebiegiem ostatniego odcinka.

Można powiedzieć, że trochę mnie to zaskoczyło, chociaż po wynikach z Pandory dzień wcześniej, wiedziałam, że coś może nas zaskoczyć. Wiedziałam, że w programie coś nas zaskoczy, nie byłam tego pewna, że wygramy. Nie miałam tej pewności, którą miał Łukasz. Ja nie przyszłam po wygraną. Przyszłam po to, aby spędzić fajnie czas, być na wakacjach i poznać fajnych ludzi i się pobawić, bo teraz myślę, że jest taki mój ostatni moment na zabawę – skomentowała Nana.

Co dalej ze związkiem Nany i Łukasza?

Ja znalazłam miłość – wyznała gwiazda show.

Łukasz dodał:

Jestem z Naną bardzo szczęśliwy. Oddaliliśmy się, ale wróciliśmy mocniejsi i dotarliśmy do finału, będąc sobą. Bez knucia niczego.

Kibicujecie im?


Nana i Łukasz - Hotel Paradise 4 - finał

Nana i Łukasz - Hotel Paradise 4 - finał

Nana i Łukasz - Hotel Paradise 4 - finał
Nana i Łukasz - Hotel Paradise 4 - finał

Nana i Łukasz - Hotel Paradise 4 - finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×